Wpis z mikrobloga

@karolzzr: październik, listopad od jakoś 2 tygodnia stycznia do teraz. Zaczynałem jakoś nie wiele więcej niż 62 kg, aktualnie 74 kg, wzrost 178 (mówię, że prawie 180 :p) Bez żadnych wspomagaczy, gainerów itd. Tylko białko tak na dobrą sprawę i 3 obiady dziennie tak od stycznia, może zakupię BCAA.
  • Odpowiedz
@zamaskowany: Ja niestety odpuszczałem sobie treningi na klatę co było straszną głupotą, teraz żałuję. Rozrosłem się trochę, ale mogło być lepiej :p kiedyś coś wrzucę na pokazforme
  • Odpowiedz
@lukiczaja: no ja mam z klatką akurat największy problem, zawsze była moim najsłabszym punktem. Progres mały i mięśnie nie chciały rosnąć. Ostatnio widać dużą poprawę, w sumie nie wiem czym to jest spowodowane. Najlepsze jest to, że największy progres zrobiłem w wyciskaniu hantelkami - biorę prawie tyle samo co sztangą
  • Odpowiedz
@lukiczaja: To byłeś suchoklates podobnie jak ja. Wrzucaj wrzucaj fotki,chętnie obejrzymy progres. Ja chcę do końca czerwca 100 kg na klatkę wycisnąć i dobic do 80 kg, może się uda. Staż 5 mc-y 185/77.
  • Odpowiedz
@karolzzr: październik, listopad <przerwa na grudzień> od jakoś 2 tygodnia stycznia do teraz. Zaczynałem jakoś nie wiele więcej niż 62 kg, aktualnie 74 kg, wzrost 178 (mówię, że prawie 180 :p)


@lukiczaja: co za kłamstwa :p w listopadzie mówiłeś, że ważysz 69, a 178 to masz chyba jak staniesz na palce ;]
  • Odpowiedz