Wpis z mikrobloga

#poznan gdzie można oddać książki w większych ilościach? Miejsce które przyjmie od razu z 200 sztuk, nie interesują mnie podzielenie bo nie będę ich zawalać xD
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@turok2016: nie wiem, jakieś losowe xD zostały w domu w którym kupiłam, nie mam czasu tego przeglądać, kartony stoją, a na wsi makulaturę zbierają raz na dwa miesiące
  • Odpowiedz
@Limonene: Jeden dzień za późno. Jeszcze do wczoraj można było oddać na kiermasz książek przeznaczony na schroniska dla psów. Nawet przyjeżdżałi odebrac jak oddawało sie więcej
  • Odpowiedz
tyle przegrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Limonene: Wyciągnęłaś to z ust... tzn. pyszczków pieskow, które będą głodować ;)
A nie masz w tych książkach czegoś Christie może?
  • Odpowiedz
@Limonene: @guest BR nie przyjmuje wszystkiego jak leci. Parę miesięcy temu miałem identyczny przypadek i nie przyjęli niczego, mimo iż niektóre pozycje były ciekawe. Bodajże przyjmują książki wydane po 2010 roku.
  • Odpowiedz
  • 1
@voliereen: właśnie na jakiejś grupce ktoś mi polecił skupszop, ale tam jest minimalna kwota 30 zł, a oni mi te książki wyceniają po 79 groszy czy coś takiego xD więc mi się nie nazbierała taka kwota, a do tego przyjmują tylko z ISBNami 13-cyfrowymi, czyli wydane po 2007 roku
  • Odpowiedz
@Limonene: ostatnio ktoś robił dym na mirko jak to wywalać książki można, w gorących nawet było, może napisać do tej osoby niech je bierze skoro taki skandal je wywalać? xD
  • Odpowiedz