Wpis z mikrobloga

#ufc Zobaczcie sobie wpis Gamrota na twitterze w którym wyzywa Oliveirę do walki. Każdy go ciśnie jeśli chodzi o obcokrajowców tylko Polskie komentarze pozytywne. Oj ciężko będzie miał się przebić do walk z zawodnikami top 3. W sumie to się nie dziwie z walki na walkę coraz nudniejsze występy daje. #ksw #mma
  • 9
  • Odpowiedz
  • 2
@Nano22: Ja takie samo mam zdanie. On wciąż wydaje mi się za mały na lekką. Widać zresztą było dzisiaj porównanie bardzo fajne w walce Turner vs Moicano. Moicano po wywróceniu Turnera go zgwałcił na ziemi ten drugi nie miał nic do powiedzenia. Przy czym Gamer to ja nie wiem czy zdobył łącznie 30 sekund kontroli z góry nad nim. Fizycznie nie dorasta do pięt takiemu Armanowi Dustinowi czy ogólnie całej topce.
  • Odpowiedz
  • 7
@quer: Tylko że to nie jest negatywny bohater typu Garry albo Covington. Bo Mateusz chce być lubiany i być w porządku. Ludzie po prostu nie będą go lubić za to jak wygrywa. Nie wyobrażam sobie jak słabą oglądalność by miała gala gdzie Gamer by był przeciwnikiem Islama i miało by być to ME na numerowanej. On będzie tym samym czym jest Belal w tej kategorii.
  • Odpowiedz
@RasowyKundel: Gamrot walczył już z Armanem i się szczyci, że z nim wygrał. Walczyli oboje też z Dariushem- Arman go zniszczył, a Gamrot przegrał i prawie dostał TKO. To już daje wiele do myślenia. On po prostu potrzebuje weryfikacji, a najlepszy by był dla niego właśnie Oliviera, to pokaże różnice między nim, a pretendentem do pasa- Armana. Gamer co najwyżej fikołki porobi na macie, ale takiej kontroli w parterze jaką Arman
  • Odpowiedz
  • 1
@Nano22: Mi się wydaje że to akurat był najgorszy performance Armana od długiego czasu mówię o walce z Gamrotem. Popełniał strasznie głupie błędy. Teraz Arman jest kilka leveli już wyżej.
  • Odpowiedz
@RasowyKundel: @Nano22 Przecież Oliveira to najbardziej pasujący stylistycznie rywal pod Matiego z topki. Kiedy wy się nauczycie, że matematyka w MMA nie działa i jak Moicano umęczył Turnera to nie oznacza z automatu, że jest lepszym grapplerem od Gamrota. Btw. Gamrot miał 7 min kontroli nad Jalinem, wziąwszy walkę z tygodniowym przygotowaniem. Jak obejrzycie dokładnie walkę Mateusza z Armanem, to zobaczycie że boks Polaka był w niej lepszy, celniejszy i szybszy.
  • Odpowiedz
@RasowyKundel: islam ma już tak wielkie nazwisko i tak rzadko walczy że każda jego walka będzie miała dużą oglądalność, nie ważne z kim miała by być, zresztą nie wiem jak inni ale ja oglądam gale nie dla samych main eventów. Walka Gamrot Oliveira jest najlepszą opcją dla każdego, UFC będzie miało waleczkę na fight-nighta, gamer będzie miał szansę wejść wyżej w rankingu a charles będzie mógł się odbudować.
  • Odpowiedz