Wpis z mikrobloga

@razdwatrzy55: ryj robi za spluwaczkę dla gruźlików. Czasami na chodniku jest nacharchane z gilami, ciekawe czy by taką żabę połknęła gdyby zaciągnął towaru z zatok
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: @Myszka_ Prawda jest taka, że wbrew pozorom nie aż tak mała część kobiet jakby się to mogło wydawać wręcz uwielbia być traktowana w ten sposób w pewnych momentach. Niezależnie od tego czy jest to baba z onlyfansa czy szara myszka dla anonka
  • Odpowiedz
i ja mam uwierzyć, że onlyfansiara z takim fetyszem ma bodycount 3 hahhaha


@razdwatrzy55: Oczywiście, że nie. Ja miałem na przykład kiedyś w klasie taką koleżankę co była niby taka dorosła, dojrzała, ułożona i grzeczna a na żarty z podtekstem reagowała przewracając oczami albo z zażenowaniem takim a później jednocześnie mi loda zrobiła XD
  • Odpowiedz
@Myszka_: Może nie nasrać do gęby, ale nie na darmo się mi o uległości kobiet. Jakby duża część z nich lubi wręcz być poniżana podczas zabaw bo im się zwyczajnie robi mokro od tego. Chociaż oczywiście i tak pewne środowiska oraz ludzie będą twierdzić iż to co piszę obrzydliwe jest a prawda jest taka, że ilekroć coś robiłem z jakąś laską to ona wymyślała pewne rzeczy albo niby przypadkiem zdjęcia dupy,
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: przykład z miesiąc temu laska chciała wyjść na spacer ja jednak stwierdziłem, że wbijam do niej oburzona, że tylko seks i seks nikt nie jest normalny, jak powiedziałem nie to nie, a nagle straciła jakiegoś fwb i sama mi pisze ciągle kiedy wbije xD a idź z nimi dasz kwiaty a ona i tak dupy da innemu nie ma co się ośmieszać
  • Odpowiedz
@Cztero0404: niektóre tak mają, że się nie szanują, tak jak ta, która pozwala na siebie pluć, a chyba to nawet nie jest jej partner seksualny. Typiara to zwykły śmietnik
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: U mnie na przykład była taka historia, że laska była w ''galowych'' ubraniach po zakończeniu roku wiadomo spódnica, rajstopy itp poza trochę wypiła (trochę z dwa piwa) i stwierdzila, że dziś będzie nauczycielką i postawi mi pałę XD Więc mnie żadne odpały lasek już nie zdziwią w tym kotekście.
  • Odpowiedz