Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 195
@ZaczarowanyLump: do teraz nie mogę rozchodzić tego, że po aferach z naciąganiem chorych dzieci #!$%@?ł Clarka Kenta i bezproblemowo został wybrany na kolejną kadencję. (°°
  • Odpowiedz
@scophthalmusmaximus
@Yahoo_
nie wiecie to wam powiem - jako fan dwóch kółek jeździłem rok temu po wioskach i wichurach w lubuskiem i w każdej z nich ta morda mówiła do wieśniaków tylko jedno - "pogonimy Tuska". Oni nie wiedzieli kim jest ten człowiek, tylko przeczytali przekaz.
  • Odpowiedz
do teraz nie mogę rozchodzić tego, że po aferach z naciąganiem chorych dzieci #!$%@?ł Clarka Kenta i bezproblemowo został wybrany na kolejną kadencję.


@Yahoo_: dokładnie xD on dosłownie #!$%@?ł numer jak z jakiejś żalosnej komedii z lat 80., założył taką maskę i na pisowców podziałało xD
wcfilmowe - >do teraz nie mogę rozchodzić tego, że po aferach z naciąganiem chorych d...

źródło: 1000016198

Pobierz
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Bo zasrał całe miasto plakatami i to mu dało mandat posła. Jak ktoś kiedyś powie, że te wszystkie plakaty wyborcze nic nie dają, bo przecież nikt nie jest tak głupi, żeby na wyborach kierować się plakatem, to wystarczy mu wskazać przykład Mejzy.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.