Wpis z mikrobloga

No dobra... Netanjahu wraz ze sztabem bezpieczenstwa cala noc siedzieli w bunkrze. Dostali niezbedne autoryzacje prawne umozliwiajace im przeprowadzenie ataku odwetowego. Pozniej jeszcze gadka przez telefon z Wujkiem Joe i Lloydem Austinem proszacym o informowanie Stanow o ich zamiarach. Po rozmowie Joe Biden byl #!$%@? i mowil, ze obawia sie, ze Izrael chce wciagnac Stany Zjednoczone w wiekszy konflikt.....

Siedza tam obraduja, analizuja straty i ilosci rakiet itd. mogliby w koncu wylesc i powiedziec:

"W żadne pozwy nie będziemy się bawić, będziemy się #!$%@?ć!!!"


i rozkrecic ta bliskowschodnia imrezke na dobre xD .. wiem.. szur szur xd
Ale mogliby w koncu wydac jakiekolwiek oświadczenie bo ile mozna czekac?

#wojna #iran #izrael #usa
Borg-Net - No dobra... Netanjahu wraz ze sztabem bezpieczenstwa cala noc siedzieli w ...

źródło: 2019291907

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Borg-Net: walnij się w ten cymbał raz a dobrze, ta "imprezka" miałaby wpływ na prawdopodobnie miliony istnień, które niczego nie są winne, jeszcze trzeba by było pejsy bronić i pokazywać "zachodnią solidarność", po tym kiedy plują nam w twarz
  • Odpowiedz
  • 0
@justlogin: wole jak tam sie #!$%@? w proxy war niz blisko naszych granic na Ukrainie. putin juz zapowiedzial, ze dolaczy do obrony Iranu wiec lepiej bedzie jak tam sie bedzie wykrwawial. Im dalej od nas wojna tym lepiej. Taka logika sie kierune mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w cymbal moge sie walnac, bo czemu nie xD
  • Odpowiedz
@Borg-Net: kolejny wykopek co wojna mu się marzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) takich jak ty powinno państwo namierzać, wywlekać z piwnicy i brać do woja na 3 miesiące, a po miesiącu musztry by ci się odechciało wojny
  • Odpowiedz
  • 0
@StdPtr: mordeczko Ty chyba nie zrozumiales co napisalem, mi sie wojna nie marzy i chcialbym zeby proxy war byla jak najdalej mojej ojczyzny. Nie wiem skad jestes i jakiej jestes narodowosci, ze tak bardzo sie przejmujesz sprawami bliskowschodnimi? Ja generalnie klade na to lache bo oni maja taki klimat i tyle. Tam sie nic nie zmieni. Wiec proxy war powinna byc tam a nie na Ukrainie.

Wiadomo, ze najlepiej jakby sie
  • Odpowiedz