Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie to rozwala jak ludzie po zawodówce wyzywają innych od dzbanów, bo się zaszczepili XD.

Socha to jeden z największych szkodników w tym kraju. Pomyślcie ile ludzi, co nie są jakoś kumaci, przeczytali jej wysrywy i przez to nie szczepili dzieci na Odrę czy inne wirusy.

#bekazszurow #zycie #covid19 #covid #bekazprawakow #polityka #sejm #neuropa #bekazkonfederacji
d4wid - Zawsze mnie to rozwala jak ludzie po zawodówce wyzywają innych od dzbanów, bo...

źródło: image_picker_CF237336-66BE-4A50-8920-988E8BF8B47F-33097-000007F887AD552F

Pobierz
  • 21
@d4wid: antyszczepionkostwo i walka z 5G też sposób na życie - wystarczy nieco charyzmy, wyuczonych formułek, pewności siebie, brak rigczu i być może powiązań ze służbami a i fiksa na punkcje ezoteryki. Znajdziesz kilku-nastu frajerów wpłacających na konto i żyjesz jak król. Teraz jest trudniej z tego powodu że samo gadanie o keczupie to za mało i musisz się jakoś wyróżniać z tłumu groszorobów. Co można zrobić ? Demonetyzować i wyjaśniać
  • 2
Uu cenzura weszła, to znaczy, że autor "wierzy w naukę", czyli w czytającego z kartki pana z telewizora.

Przytocz statystyki zaszczepionych na różne choroby z Ukrainy, to będzie można na czymś soę oprzeć.

Powodzenia.


@velmar: do budy szurze i skończ chociaż zawodówkę.
W głowie mi się nie mieści, że można być takim ignorantemXD
@d4wid tylko Socha? Takich artystów, nastawionych na dzielenie społeczeństwa szurskimi teoriami jest więcej, chociażby godek, sakowski, krysiak, ordo szuris, pch24 i coś czuję że z jednej ręki ruble jedza
  • 0
Jakie trzeba mieć wykształcenie, aby móc ostrzec kogoś przed zagrożeniem? Czy informację o pożarze przyjmujesz wyłącznie od strażaków?


@FWNietzsche: co to w ogóle za porównanie szurkuXD.
Cep co porównuje szczepionki do pożarówXDDDDDDDDD