Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fanmarcinamillera: Ja się na farcie pozbyłem. Miałem jakiś stary paragon na 2 kraty, ale jedna była moja i jakoś w zamieszaniu za obie mi zwrócili, jeszcze z takich luzem co miałem sobie pozamieniałem rzadsze na tyskie/żywce i resztę (łącznie z 60 xDD) jakoś po 10-20 w stokrotce u miłej pani zwróciłem bez paragonu ( ʖ̯)

  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: kiedyś kiedy nie było eko #!$%@? o zwrotne butelki, to butelki po piwie bez etykiet, wyłowione z rzeki brali byle gdzie z pocałowaniem ręki i nie musiałeś nawet na wymianę brać następnego piwa.
Teraz, Pan pokaże paragon czy to było u nas kupione, eee jak Pan nie bierze na wymianę za nowe piwo to Panu tego nie wezmę.
  • Odpowiedz
UE powinna dojechać te wszystkie gownosklepy, żeby przyjmowały bez marudzenia.


@fanmarcinamillera: prędzej niech się wezmą za browary które wprowadziły pierdylion wzorów butelek. Ustalić odgórnie np. dwa uniwersalne typy i nałożyć obowiązek ich używania przez duże browary.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: w Kauflandzie możesz oddać wszystko co zwrotne, płacą 50 groszy od butelki w formie bonu na zakupy.
Tam gdzie są automaty masz bez limitu, a tam gdzie jest człowiek który przyjmuje te butelki zazwyczaj limit to 20 sztuk na osobę.

Nie rozumiem picia piwa w butelkach i potem ich magazynowania.
Wypijasz przykładowo kratę miesięcznie, to masz skrzynkę i jak wszystko wybombonisz to oddajesz i tak w kółko.
Kupujesz bezzwrotne -
  • Odpowiedz