Wpis z mikrobloga

Majtasz ta kamera ze uj widac? Te nakertki sa przygrzane do auta czy schodzą? Masz w zestawie takie? Jak takt obciąć i wsio. Mozesz spróbować przeć w dół na śrube i wtedy odkręcać, może zaskoczy
Ale ten element z zgrzanymi "nakretkami" masz nowy si ? No to szlifierka i odjazd


@xyz_xyz: Nawet jakby nie miał, to ten i tak się tylko na złom nadaje. @hepat Wybij sworzeń przed cięciem, to będzie łatwiej obciąć śruby, najlepiej uderzyć w zwrotnicę.
Staraj się tu uderzać, jak nie chce dalej iść, to tak jak pisze @trzaichlac69 większy młotek i musi pójść, a i nie ma do rzeczy czy będziesz uderzał z przodu czy z tyłu zwrotnicy, ważne żeby koło gwintu sworznia.
motonita - Staraj się tu uderzać, jak nie chce dalej iść, to tak jak pisze @trzaichla...

źródło: w2

Pobierz
  • 0
@xyz_xyz: @motonita @trzaichlac69 @bubel119 chciałem serdecznie wam podziękować za pomoc , dzięki wam udało się i pierwszy raz samodzielnie wymieniłem sam sworzeń , dziękuję Panowie.

Kilka faktów na przyszłość
1) Co do odkręcenia tych nakrętek - gwint może trochę był starty ale dzięki radzie kolegi wyżej, aby napierać od góry i próbować odkręcać od dołu udało się.
2) Walenie w zwrotnice aby wypadł sworzeń to fakt , tylko trudno to zrobić
hepat - @xyz_xyz: @motonita @trzaichlac69 @bubel119 chciałem serdecznie wam podziękow...

źródło: end

Pobierz