Wpis z mikrobloga

@Wachatron: Możesz wierzyć, albo i nie, ale w Szwecji jeszcze w latach 60 kastrowano osoby upośledzone.
Po prostu protestanci tak mają, że jak coś robią to radykalnie i skrajnie. Jak nie skrajna prawica, palenie czarownic i Żydów to później wchodzi skrajna lewica, równouprawnienie, multikulti i feminizm. Za jakiś czas wajcha się przestawi na inną ideologię i wjadą w nią jak dzik w sosnę. Chociaż, może trochę się zmieniło, bo Szwedzi jednak
@Nowystaryziel: 100% racja + zdolność do samokrytyki która jest niestety do przesady. Stąd to absurdalne uniżenie wobec innych egzotycznych nacji, kompleksy względem USA (100% poważnie mówie z perspektywy laaaaaat w Szwecji i Norwegii) + podłapywanie później nagłówków czy poruszanych kwestii przez np Polske i kraje wschodnie (Wykop to już całkiem) że hehehe patrzcie dyskutują o jakiś problemach i najmniejszych kwestiach xxxD Jacy frajerzy xD
@Lambo994: W obronie Mireczka co pisał o tym zabitym Polaku, w wyniku jego śmierci w Szwecji rozpoczęła się ogólnonarodowa dyskusja na temat 'młodocianych gangów' i związaną z nimi migracją ludzi do Szwecji, więc może chociaż coś ruszy w tym temacie u nich. Zwykle mówienie o takich rzeczach sytuacjach jest nieistotne i służy tylko do rozpalania walk politycznych w internecie ale tutaj ta tragedia może doprowadzić do czegoś pozytywnego w Szwecji a
widzę, że wychodki już zaczynają kibicować neonazistom, bo oczywiście są oni jedyną alternatywą od importowania masowo afrykańskiej gangsterki. 🙄


@jPaolo2: Po prostu wykop stał się wylęgarnią skrajnego prawactwa. Czyli skończył jak każdy portal społecznościowy gdzie moderacja nie istnieje, albo macha sobie ręką na treści wprost nawołujące do nienawiści ¯\(ツ)/¯
Boze z kim ja dziele powietrze


@Protectorx: Jakbyś był takie bystry za jakiego się najwyraźniej uważasz, zauważyłbyś że mój wpis odnosi się do pomnika i w żadnym miejscu nie krytykuje urody tej kobiety.
Dlatego napisałem o "rzadkim przypadku", bo zazwyczaj twarze na pomnikach nie przypominają twarzy osób które te pomniki upamiętniają. Wystarczy przykład pomników JPII, Lecha Kaczyńskiego czy Ronaldo
mayek - >Boze z kim ja dziele powietrze

@Protectorx: Jakbyś był takie bystry za jaki...

źródło: t-bad-statues

Pobierz