Wpis z mikrobloga

@Kamil___: rubensowskie kształty, niektórzy takie lubią, de gustibus non est disputandum, problemem jest otyłość właśnie dla tych osób, dlaczego nikt nie tłumaczy, że zbędne kilogramy, skracaja ci życie a o możliwościach nie wspominajac.
  • Odpowiedz
  • 3
@default1: Co do mordy to problem jest między innymi właśnie w tym, że nadwaga/otyłość sprawia, że nasze twarze są mniej atrakcyjne. Na zdjęciu to jest ta sama osoba.
Większość kobiet preferuje facetów bez nadwagi. Co do lubienia takich z brzuszkiem to tacy na betabankomaty są dobrzy ;) Nie twierdzę, że nie istnieją kobiety co wolą takich z nadwagą, ale to mniejszość jest. Są też tacy ludzie co fetysz stóp mają,
Kamil___ - @default1: Co do mordy to problem jest między innymi właśnie w tym, że nad...

źródło: ssss

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kamil___ Zgadzam się, najważniejszym i pierwszym krokiem do ogarniania dobrych dup to jest SCHUDNĄĆ grubasy... Ja byłem na krawędzi nadwagi według BMI, schudłem 5-6 kilo (tzn z 86 do ~81) i już to jest DIAMETRALNA różnica, laski zupełnie inaczej patrzą na człowieka - jeszcze 3-4 kilo i będzie to druga młodość dla chłopa + lekki trening co by tam troszkę 'sylwetkę', ogarnąć z lipy jaka jest tera i jest oski ok
  • Odpowiedz