Wpis z mikrobloga

@Cumill: Tak, wielokrotnie ale w większości europejskie auta. (Jedyny wyjątek to Vetta C6)
Do Chargera ze względu na to ile tego do PL już przyjechało jest trochę części na rynku, ich wadą jest fakt, że to dość miękkie auta, niezbyt mocny strzał w przód i gnie wszystko.
Jeżeli umiesz coś sam ogarnąć i masz jakiś rozsądny budżet, może to mieć sens, jak wszystko chcesz zlecać, to taniej i łatwiej będzie Ci
@Cumill: Wszystko zależy. Czy masz warsztat? Czy masz umiejętności manualne żeby sobie coś ogarnąć przy tym aucie? Czy wszystko zlecasz? Jaki rocznik auta chcesz sprowadzać?

Generalnie się opłaca, ale tylko w wypadku kiedy wiesz co kupujesz i jesteś związany z motoryzacją. Im młodszy tym bardziej się opłaca. Ale jest to raczej sport dla tych co w autach siedzą. Jeżeli jesteś laikiem lepiej kupić coś gotowego, bo można wtopić jak się nie
  • 0
@Saddam_Husajn: nie podoba mi się 300C

@ziomus13 rocznik 2014+ część rzeczy raczej będę w stanie zrobić, zakładając takie podstawowe jak wymiany eksploatacyjne czy montaż/demontaż elementów nadwozia.
Myślisz, że pośrednicy z dobrymi opiniami są warci zachodu? Zależałoby mi na tym, żeby sprowadzić coś gdzie naprawa teoretycznie ograniczy się do jakiegoś rozsądnego stopnia a nie spawaniu połowy auta.
Przeglądając oferty widziałem najróżniejsze - od auta po jakimś dzwonie, do aut gdzie do wymiany
@Cumill: Tja? To policzmy, na konkretnym egzemplarzu.
Samo auto: Charger R/T
Aukcja rzeczywista, z historii (niedawnej, sprzedane przedwczoraj) uszkodzenie niewielkie, cena wylicytowana, 6600$
Razem z kosztami transportu, prowizjami, cłem, VAT-em - 60 tysi + akcyza 18.6% ~71k
Do naprawy potrzebne błotnik, próg, kompletne przednie, prawe zawieszenie (optymistycznie, ciekawe w jakim stanie są sanki) -
Błotnik - 1500 (oryginal, powodzenia z pasowaniem chińczyka), Próg - 600zł, zawieszenie 3000 + amortyzatory + tarcze,
via Android
  • 0
@FenixxPl rozumiem i dziękuję bardzo za radę. Może faktycznie jak już będę się rozglądał to najpierw sprawdzę rynek u nas. Nie ukrywam, że mieć go od ręki i spełnić marzenie, zamiast bawić się w to co mówisz brzmi dużo lepiej.
via Android
  • 0
@ziomus13 2014+, więc młodsze też wchodzą w grę. No ale za radą kolegi wyżej myślę, że najlepiej będzie jednak polować na coś na miejscu.
Gwarancji nie ma nigdy, że przypłynie coś gdzie będzie tylko kosmetyka