Wpis z mikrobloga

Rozpier*ala mnie to jak dużo osób narzeka na ten absurd i patologię na rynku mieszkaniowym pompowaną przez populistyczny rząd PiSu oraz jak widać kontynuowaną przez liberalny rząd KO, ale zagłosować na jedyną partię z sensownym pomysłem na ukrócenie tej patologii, czyli Razemków, którzy już przed BK2% mówili głośno że spowoduje to tylko wzrost popytu a więc wzrost cen, to już nie, bo to KOMUNIZM i LEWACTWO xD
7 posłów na 460, tyle ma jedyna partia z sensownym pomysłem na tę patologię która jasno mówi, że deweloperzy to chciwe hieny z absurdalnie wysokimi marżami, którym trzeba się przeciwstawić. Głosujcie sobie dalej na libków i centro prawicę a potem dziwcie się, że będzie tylko gorzej xD

#nieruchomosci #polityka #razem #kredythipoteczny #kredyt2procent
  • 7
  • Odpowiedz
jedyną partię z sensownym pomysłem na ukrócenie tej patologii, czyli Razemków

@zexan: co to za przepychanie propagandy, że tylko Razem nie chce dopłat do kredytów? Po raz enty tutaj to widzę.
Razemki w 2023 nie poparły wniosku Konfederacji o odrzucenie bk2% w pierwszym czytaniu, nie róbcie z nich teraz takich obrońców młodych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@zexan

No to niech grzeją ten temat to może będą mieli więcej. Imo lewica powinna się skupić na mieszkalnictwie, na tym mogą sporo ugrać.
  • Odpowiedz
@zexan: Niestety Polska jest z jednej strony zdominowana przez mentalność z czasów przed PRL a więc relacji pan-chłop, potem binarne przekonanie, że skoro PRL się nie udał to kapitalizm jest super i cokolwiek co było w PRL jest złe, potem mędrcy jak Balcerowicz czy Korwin Krul no i mamy kraj talibów niewidzialnej ręki i teorii skapywania co wszędzie widzą KOMUNIS!!11
  • Odpowiedz
@zexan ale razemki w covidzie też chcieli cię odczłowieczyć jak się nie chciałeś zaszczepić gównoszczepionką, na temat której wychodzą ciągle kolejne kwiatki

zresztą jaką masz gwarancję, że gdyby mieli więcej posłów, nie zaczęliby gadać jak wszyscy inni? bo Tusk i jego świta też ładnie cisnęła po socjalu i BK2, a teraz jakoś tak im się odmieniło coś xD
  • Odpowiedz
że spowoduje to tylko wzrost popytu a więc wzrost cen


@zexan: no dobra ale jakby jakimś magicznym sposobem zrobić tak jak chcą wykopki, czyli spowodować żeby było ich stać na mieszkanie, to wtedy też byłby wzrost popytu

wykopki nie chcą siedzieć na wynajmie do końca życia
  • Odpowiedz
@zexan tylko razem niczego lepszego nie ma do zaoferowania. Oferuje taki sam socjalizm i interwencjonizm. Wystarczy nie robić nic i rynek się ureguluje.
  • Odpowiedz