Wpis z mikrobloga

@dzikiwonsz21: jak nie zamierzasz zrobić więcej, niż 20tys km to tak. Za tą kasę roweru nawet dobrego nie kupisz.

Z opisu widać, że ktoś dbał, no ale auto nie jest za ciekawe, V6 lubi wypić w mieście, czasem kaprysi jakaś cewka, no i ten klar pewnie masakrycznie wygląda - na szczęście to dach.
  • 0
@TurbodeNitro ale czy przy przebiegu 140k to jest już szansa że zaraz #!$%@?? Bo ja nie chcę z tego robić nówki salonówki tylko pojeździć rok, może dwa. Czasami sobie przygazowac żeby posłuchać V6 i tyle. Rocznie robię z 10kkm
@dzikiwonsz21: 607 to bardzo porządny i niedoceniany samochód, szkoda że przedlift.
Co do ceny, auto 25 lat, 3.0 bez gazu, nie jest idealny więc ciężko to sprzedaż.
"Klima do nabicia" czyli #!$%@? i nie działa.
Automat, stary ZF4HP20. Nie jest jakiś super drogi w naprawie ale prędzej czy później się wysypie, raczej prędzej, olej pewnie też niewymieniany
@dzikiwonsz21: no i spoko. Ja tylko mówię dlaczego cena jest jaka jest. Jeszcze żeby to był manual to poza droższym rozrządem czy jak ktoś wyżej wspomniał cewkami nie ma tam nic strasznego. Weź pod uwagę że z automatem to nie jest żaden szatan i ma ~10s do 100.
@PiotrFr No to 406 widziałeś chyba tylko na taśmie produkcyjnej. Bo każda, ale to absolutnie każda 406 ma progi albo zeżarte na wylot (jak np. moja), albo już 2-3 razy robione. A wiesz dlaczego? Bo tak to genialnie zaprojektowali, że cała woda się w nich gromadzi ( ͡º ͜ʖ͡º) Natomiast poza progami 406 nie rdzewieją, tu zgoda.
@dzikiwonsz21: tak ale polifta z 3.0

@ZlodziejBilonownic

No to 406 widziałeś chyba tylko na taśmie produkcyjnej


Widuje codziennie masę tego, bo to bardzo popularny samochód na prowincji.

Bo każda, ale to absolutnie każda 406 ma progi albo zeżarte na wylot


Będę robić zdjęcia każdego napotykanego i wrzucać ( ͡° ͜ʖ ͡°)