Wpis z mikrobloga

@NowakPL: Bo #!$%@? warunki pracy + #!$%@? kasa i nikt nie chce pracować. Brakuje pracowników, ci co są robią na odpoerdol często bo przecież ich nie wywalą jak ludzi nie ma
  • Odpowiedz
@robertx: na #!$%@?, bo jest za mało ludzi. Rejony są nie obsadzone, powiększane. A prezes z dyrektorami jeszcze będą zwalniać. Taki jest plan naprawczy nowego prezesa mianowanego przez Platformę Obywatelską. To będzie jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
@NowakPL: trochę dziwne. Miesiąc, półtora to jeszcze mnie nie zdziwi. Ale 3 miesiące? Tam z adresem wszystko było dobrze? Może to jakieś aliexpres które gdzieś zagubiło się na sortowni?
  • Odpowiedz
@Ramone: Nie, bo to polecony miałem z sądu nadany 14 stycznia ( ͡° ʖ̯ ͡°) przecież ludzie różne przesyłki dostają i co mają czekać bóg wie ile, co oni tam wyprawiają (°°
@robertx
  • Odpowiedz
  • 0
@NowakPL no to tym bardziej dziwne. Bo taki list z sądu po miesiącu raczej jest uznany za zaginiony i poczta płaci za niego ogromną karę.
  • Odpowiedz
  • 0
@NowakPL InPost nie należy do Polaka. Według tego co można wyczytać to InPost około roku 2017 ?? był w praktyce bankrutem i były właściciel Brzoska sprzedał firmę komuś z USA. Jemu prawdopodobnie zostało około 13% udziałów i stanowisko prezesa. Przynajmniej nic bardziej konkretnego Google nie mówi. Chyba że coś źle zinterpretowałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ramone: No to pięknie, a tak sie darli na sasina, że wywalil 70 mln w błoto, a co sami zrobili z pocztą i to w tak krótkim czasie od objęcia rządu?
(°°
  • Odpowiedz
@Ramone: Należy do Rafała Brzozki, nie wiem skąd masz info, że to nie polska firma. Należy do polaka i chłop jest w topce 10 najbogatszych polaków zaraz za tym od Dino
( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza tym kest cebula, bo kiedys czytalem wykopalisko jak narzekal, ze musi podatki odprowadzać xD typowy polak
  • Odpowiedz
  • 0
@NowakPL
Zasadnicze pytanie. Emonitoring pokazuje nadanie 14 stycznia, czy tak jest po prostu na kopercie lub w treści pisma?

A co do opóźnienia, to przesyłka listowa firmowa polecona (z takiej usługi korzystają sądy) nie ma określonego terminu doręczenia (nie jest to usługa kurierska). W przypadku tej usługi możemy mówić tylko o zaginięciu przesyłki, a to następuje w razie niedoreczalna przesyłki w ciągu 30 dni od daty nadania.
  • Odpowiedz