Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie dzwonia i groza ministerstwu i ministrantom? Wiem, ze emocje sa grube i ciezej napisac cos elokwentnego, ale nie robcie tego. Piszcie meile do ministerstwa, gazet, czlonkow partii ale sensowne i z jakas krytyczna argumentacja. Czat GPT i Google Translate wam pomoze.

Jedno i drugie pewnie nic nie da, ale druga opcja bardziej sensowna.

#nieruchomosci
  • 14
Czemu ludzie dzwonia i groza ministerstwu i ministrantom? Wiem, ze emocje sa grube i ciezej napisac cos elokwentnego, ale nie robcie tego. Piszcie meile do ministerstwa, gazet, czlonkow partii ale sensowne i z jakas krytyczna argumentacja. Czat GPT i Google Translate wam pomoze.


Jedno i drugie pewnie nic nie da, ale druga opcja bardziej sensowna.


@lami: wychodzi, że część ludzi widzi bezsilność i puszczają im nerwy. Natomiast jak widzę na twitterze
via Wykop
  • 0
@olcayn: No wiesz, zamiast pisac ty K... CH... ja cie ZAJ.... mozna napisac, ze jak sie skonczy ten program, zmniejszy dostepnac, wzrosnie podaz i ceny, zwiekszy nierownosci spoleczne itp. itd. Wiem, ze wiekszosc tagowiczow to debile i pewnie za duzo wymagam.
via Wykop
  • 0
@grek_zorba: Tak zakladam, ze moze sciemniac, ale chyba z ta gnojowka to prawda byla. Zakladam tez, ze jak kolega pisal, ze ludziom nerwy puszczaja i pisza pod wplywem emocji.
@lami: no ale czego się spodziewa? Niech posłucha sobie co on wygaduję w tym wywiadzie, niech posłowie pracujący w resorcie sprawdzą na ile maili w tej sprawie odpisali, niech przejrzy twittera jak wygląda interakcja z ludźmi na temat tego programu i zrozumie czemu niektórym puszczają nerwy. To jest dla niektórych kwestia egzystencjalna: tego w jakich warunkach wychowasz dzieci - czy zafundujesz im biedę i traumy, czy godne warunki życia.
via Wykop
  • 1
@grek_zorba: @2-aminopirydyna Widzialem ten wywiad i mowi, ze nawet te pytanie od betonowego zlota to jakas zorganizowana akcja mimo, ze pytania nie sa przesmiewcze, a Hetmanik mowi ze to klamstwa.

To sa #$%^, ale to tak jak terrorysci moga usprawiedliwac bezsilnosc aktami terroru na ludnosc cywilna.
via Wykop
  • 0
@cyberhero: I w tym moze byc sedno problemu. Na 100 osob, ktore mowi cos sensownego bedzie 5 czy 10, ktore napisze jakies obelgi. Oni sie powolaja na te pogrozki kilku osob a o sensownej reszcie zapomni.