Wpis z mikrobloga

  • 119
Się baby zesrały... Jak je często rozumiem i popieram, to jak przeczytałem rano artykuł na Onecie, to mnie krew zalała. 10 lat temu na komisji człowiek był, też stres, nikt się #!$%@? nie upomniał...
  • Odpowiedz
@DejvMajla chupy molestwoane od dziesiątek lat, i nic z tym chuopy nie robią = ueueue wina bab

baba zmolestwoana raz, i inne baby aktualnie coś z tym robią = ueueue jakim prawem baby coś robią

Ależ ta logika oskarżania innych o troske o swoją grupe społeczną, kiedy samemu się troski o własną nie wykazuje, jest absurdalne.
  • Odpowiedz
@sildenafil:

Rozwarcie krocza przed lekarzem (ginekologiem) gdy chodzi o dostanie tabletek antykoncepcyjnych to żaden problem.

Ale rozebranie się przed lekarzem na komisji, gdy chodzi o pobór do wojska to już prawie zamach na demokrację.

#hipokryzja
  • Odpowiedz
Ależ ta logika oskarżania innych o troske o swoją grupe społeczną, kiedy samemu się troski o własną nie wykazuje, jest absurdalne.


@Diamond-kun: to twoja logika brania stereotypowego zachowania ogółu mężczyzn i przypisywania go do OPa jest absurdalna, a może jednak masz rację i @sildenafil nie wykazuje troski o własną grupę społeczną? No mnie się wydaje, że wykazuje. Ergo coś chyba jest w tym wyrażeniu "kobieca logika" xD
  • Odpowiedz
10 lat temu na komisji człowiek był, też stres,


@DejvMajla: serio stresowałeś się komisją wojskową czy to dla potrzeb wpisu na wykopie? U mnie to było tak, że w poczekalni siedziało pełno znajomych z całego miasta. Pogadaliśmy trochę, a jak przyszła moja kolej to wszedłem do gabinetu. Podstawowe badania bez kręcenia wora i do domu. Przynajmniej wolne od szkoły było.
  • Odpowiedz
@Diamond-kun: problem w tym że jak mężczyźni zaczną się troszczyć tylko o swoją grupę społeczną tak jak kobiety, to baby bardzo szybko wylądują na samym końcu łańcucha pokarmowego w społeczenstwie
Tylko że tak nie wolno bo to patriarchat okropny....
Mężczyźni mają się troszczyć o siebie i kobiety a kobiety o siebie :)
  • Odpowiedz