Wpis z mikrobloga

@tomszczyk: no tak jak pisałem ja sam znam taki przypadek z mojego otoczenia (koleżanka z gimnazjum). Ma małe murzyniątko i od 6 lat szuka chłopa na wszystkich możliwych portalach randkowych. Jakoś chętnych nie ma
  • Odpowiedz
Wam juz sie calkiem styki poprzepalaly jak zobaczyliscie w opisie, ze ma dziecko. Wymaganie, zeby miec wlasne auto i nie mieszkac z rodzicami w wieku okolo 30 lat to nie sa takie wymagania z kosmosu. I nigdzie nie napisala, ze ona tego nie ma ale napisala ze ma dziecko i sie juz malpy rzucily zeby szkalowac. A jesli takie wymagania to dla was za duzo to nie wroze wam sukcesow na polu
  • Odpowiedz
@atrax15: MUSI ktoś zabrać ją na randkę (udając bogacza), zabrać do drogiej restauracji i jak już zamówisz sobie obiadek wykwintny, zjesz i robisz angielskie wyjście, tak żeby p0lka sie nauczyła
  • Odpowiedz
zapomniałrś wymienić absolutny brak zrozumienia ironii ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kishibashi:
Było za wcześnie na uruchomienie ośrodków przetwarzania ironii w mózgu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer idz sie leczyc

@xPekka a gdzie tak jest napisane, ze mamy pisac cos o sobie? Pytan serio, nigdy nie uzywalem tej appki. Druga sprawa, to nawet jesli to spoko - o to mozna sie #!$%@?, ale wiekszosc sie nie o to przypieprza tylko ze jej jedynym osiagnieciem jest knaga mokebe xD
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik niezły z ciebie głąb. Pewnie latasz za takimi i kwiatki przynosisz, żeby chociaż splunęła na twoją paskudną mordę. Nie chodzi o dziecko, a o stawianie jakichkolwiek wymagań. Tym bardziej, że pewnie pali jej się pod dupą.
  • Odpowiedz
  • 4
@ZielonyRozpustnik przy edycji profilu ta sekcja dosłownie nazywa się "o mnie". No i jakby nie patrzeć to ma te listę wymagań, a ze "swoich" osiągnięć nie wymienia żadnej z tych rzeczy, a jedynie czarne dziecko xD
  • Odpowiedz