Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa:
Jeez, po prostu podałem przykład czegoś, na co trzeba się narobić a mimo wszystko jest wadą. I tak, bycie samotną mamą jest na rynku matrymonialnym wadą, posiadanie dziecka z murzynem jest podwójną wadą w oczach większości „kandydatów” niezależnie od tego ile wysiłku, wyrzeczeń i cierpienia zajmowanie się potomstwem kosztowało. Na #!$%@? chłop ma się pchać w wychowywanie cudzego bękarta jak może wybrać partnerkę bez bagażu i wychowywać swoje własne?
  • Odpowiedz
@Delta1985: łbem? a tobie?

Bo masz się spotykać z typiarą którą ktoś zalał i jeśli się z nią zwiążesz to będziesz wychwywał nie swojego bękarta.

no i? daj mi jeden jedyny logiczny powód, dlaczego to takie straszne. Wy naprawdę mentalnie to z epoki kamienia łupanego nie wyszliście, piszesz jak taki rasowy jaskiniowiec, ugabuga, moje nasienie, bękart, japrdl średniowiecze XD Jak człowiekowi zależy, żeby mieć tez własne biologiczne dzieci, to można zawsze
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: jakie bajkopisarstwo i wymyślanie zmyślonych scenariuszy żeby usprawiedliwić babską głupotę xD

A rzeczywista sytuacja jest taka, że natura zaprogramowała kobiety, żeby im cieknęło jak widzą obcokrajowca, ze względu na nową pulę genową. I skacze taka po #!$%@? obcokrajowców, które dobrze wiedzą że Polki generalnie dają każdemu obcemu, nawet nie trzeba jej nic obiecywać, a potem zdziwiona że standardem w kulturze czarnego człowieka jest ewakuacja, gdy tylko baba zaciąży. Wielkie osiągnięcie
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Jeśli my jesteśmy z "epoki kamienia" to wy nie wyszłyście jeszcze ze stanu pierwotniaka.
Kierujecie się hipergamią a wasz wkład w cywilizacje to prostytucja i patrzrnie jakiemu badboyowi popuścić szpary.
A potem tobie podobne k0biety mają zagwozdkę dlaczego ten mokebe zostawił cie z czokapikiem.

Na przełomie lat 90-00 zdarzały się sytuację gdy w szpitalu podmieniali dzieciaka przez błędy.
I teraz co powiesz matce takiego dzieciaka gdy się dowie, że nie
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa:

No nie, otóż zapewne najpierw przejechała się na niejednym p0laku, którzy zdradzają, albo mają syndrom piotrusia pana, który po pięciu latach "chodzenia", stwierdził, że on to się nie chce "angażować", a w ogóle to ona jest zbyt "nachalna", "przez lata osaczała go sobą, była atencyjna, nie dawała mu przestrzeni na rozmowy


Współczuję doswiadczeń xDDD po prostu z jakiegoś powodu trafiasz na ten najgorszy sort facetów. Ciekawe jaki to powód
  • Odpowiedz
bo? Słyszę to #!$%@? od lat, ale w zasadzie co jest w tym wadą?


@zbrodnia_i_kawa:
Przecież Ci napisałem, do tego w tym samym wpisie. Po co chłop ma pakować się w cudze dziecko i zawsze być "tym trzecim", kiedy może związać się z kobietą bezdzietną i mieć z nią własne potomstwo.
  • Odpowiedz
@smk666 ale jakoe ma znaczenie czyje jest dziecko? Jak dziecko jest twoje to bardziej sie troszczycie o siebie nawzajem niz o dziecko? Nie ma znaczenia, zawsze jak zakladasz rodzine to dziecko wskakuje na pierwsze miejsce, bo jest calkowiciezalezne od swooch rodzicow.
  • Odpowiedz
@atrax15:
Ciekawe kiedy zmieni opis? Mam nadzieje, ze całe życie będzie samotna bo zasługuje na to. Jak można dać tak debilny opis siebie? Szkoda, że spermiarze jednak i tak pewnie wala oknami
  • Odpowiedz