Wpis z mikrobloga

@Zeronader: I wszystko najmniejszym kosztem i bez gustu. Jak widzę te mieszkania w starych kamienicach, które mogły być klimatycznie zagospodarowane, a są wyklejone najtańszym parkietem i zastawione szrotem z Ikei to mnie skręca.
@Zeronader: Dokładnie! Dużo osób woli kupić trochę drożej ale wyremontowane.
Wiele osób zamienia mieszkania i nie ma czasu się miesiącami użerać.
To do nich skierowana jest oferta flipperów ¯\(ツ)/¯
  • 1
@chromypies: Ja nie mówie, że nie ma ludzi, którzy faktycznie robią fajnie, ale jakbym miał strzelać to pewnie z 70% flipperów to zachowuje się jak handlarze samochodami. Tych drugich udało się ogarnąć karami więzienia za sprzedaż auta zatajając usterkę, a tych pierwszych trzeba załatwić podatkiem i tyle. Jak będą uczciwi flipperzy to zawsze mogą oferować swoje usługi "odnawiania" mieszkania ludziom co chcą kupić takie mieszkanie do remontu, co stoi na przeszkodzie
to kup taniej mieszkanie po emerytce z linoleum i boazerią z lat 80 i sobie remontuj.


@chromypies:

wynajmowałem kiedyś mieszkanie, które miało być na flip, ale nie było chętnych, więc fliper rozpoczął wynajmowanie, wszystko zrobione najtaniej źle przygotowane powierzchnie, źle zrobione instalacje, źle osadzona kabina prysznicowa, wszystko przecieka, zrobione najtańszymi materiałami, niechlujnie, niedbale, farba była położona na grzyba, popleśniały parkiet przykryty panelami... Tak naprawdę wszystko trzeba by zrobić od początku. Nic
chciałem sobie takie kupić i niestety dzięki fliperom były w cenie prawie jak od flipera


@qesq: Co Ty #!$%@? XD Jeśli tak by było, to jaki byłby tu zysk flippera? XD

Piszecie takie pierdoły, a ludzie to klikają XD