Wpis z mikrobloga

TVP ewidentnie padła łupem Lewicy. Jestem ciekawy, o co tam chodzi, czy to kwestia jakiegoś dealu. Już wcześniej widziałem różne informacje czy sygnały, ale wypuszczenie tego pseudosondażu mnie ostatecznie przekonało.

Pamiętam, że jak to zobaczyłem, to popukałem się w głowę - tak bardzo był nierealny. Biejat na 2 miejscu, Bocheński z 12%, gdzie beton PiS w Warszawie to z 20%, a Trzaskowski 49,99%, żeby napisać „o, Biejat w 2 turze z Trzaskowskim” xD Sytuacja mega dziwna. Dodatkowo telewizja też w dużej mierze robiona dla lewicowych środowisk z Warszawy, a nie przekonania pisowców z prowincji, że są też inne partie niż PiS.

Mam nadzieję, że coś się zmieni w TVP…

#polityka #4konserwy #neuropa #tvpis #wybory #warszawa
Gours - TVP ewidentnie padła łupem Lewicy. Jestem ciekawy, o co tam chodzi, czy to kw...

źródło: IMG_3440

Pobierz
  • 3
@Gours dla kogo ma być ta telewizja? Antypis przez 8 lat przyzwyczaił się do TVN24 i z tą telewizją dalej jest, pisowcy przenieśli się na Republikę i Trwam, a ludziom którym przeszkadza to rozpolitykowanie z obu stron oglądają Polsat News.
Dupiarz zapewniał, że niewiele tygodni zostało TVP info XD, więc może wreszcie zlikwidują tę rządową szujnie.