Wpis z mikrobloga

@Lukardio: wiesz co jest najbardziej obrzydliwe? Celem kolaborantow jest obrzydzenie patriotyzmu.

Wyzywają wszystkich od zdrajców sami pozując na patriotów. Po dłuższej obserwacji nieświadomi mogą pomyśleć ze środowiska patriotyczne to patologia. I w sumie do tego doprowadzono.

Jak dla mnie w przypadku potwierdzenia zdrady wyroki powinny być jak w USA - 350 lat więzienia z możliwością warunkowego wypuszczenia po 150 latach. Ewentualnie przyjąć metodę kraju który zdrajcy tak wielbią.
@SoplicaTadeusz @Lukardio @galicjanin czy gdybysmy nie dali sie wpedzic w narracje sankcje zniszcza rosje, juz umieraja z glodu co sie okazalo fejkiem. Bo wszystko u nich funkcjonuje normalnie a finalnie polacy na swoim garbie jak zwykle ponosza najwieksza kare w postsci drogiej benzyny, wegla,gazu i giga inflacji. Hmm jesli braun mial racje? Prosze mi to wytlumaczyc, co zmienily sankcje i co z tego mamy, dzieki :) dodam ze Bartosiak juz dawno mowil,
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE

czy gdybysmy nie dali sie wpedzic w narracje sankcje zniszcza rosje, juz umieraja z glodu co sie okazalo fejkiem. Bo wszystko u nich funkcjonuje normalnie a finalnie polacy na swoim garbie jak zwykle ponosza najwieksza kare w postsci drogiej benzyny, gazu i giga inflacji. Hmm jesli braun mial racje? Prosze mi to wytlumaczyc dzieki :)


Przykro mi ale nie do końca rozumiem co zostało napisane w tym komentarzu. Ogólny sens oczywiście