Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Pytanie do różowych.
Skąd się biorą takie dziwne wymagania różowych pasków po 30 roku życia?
Spotykam się ciągle z wymaganiami, że facet w wieku ~35 lat musi być przystojny, ogarnięty, dobrze zarabiający, a do tego musi mieć czystą kartę, czyli żadnej historii w związkach. Jak ma dzieci, to już w ogóle jest skreślony z rynku. Czemu? Bo jak kobieta w wieku 35-40 lat nie ma dzieci to najczęściej znak, że dzieci mieć nie chce, a jak już dzieci ma, to nie chce mieć więcej, więc tym bardziej facet z dziećmi odpada.
Był swego czasu temat, że różowa z dziećmi nie ma szans na znalezienie partnera, a na wspomnienie, że dalej ma większe szanse niż facet, pojawiło się oburzenie. Prawda jest jednak taka, że kobieta z dziećmi dalej ma dużo większe szanse na znalezienie faceta, tyle że odrzucani są zainteresowani, a w przypadku faceta z dziećmi brak jest nawet zainteresowanych.
Zapraszam do gównoburzy.
  • 13
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cichyluki88: odpowiedź na te pytanie jest bardzo prosta. Facet po 30 z reguły jest już rozgarnięty życiowo, stabilny psychicznie i emocjonalnie. Po trzydziestce jest dużo facetów, którzy są już na jakiś kierowniczych stanowiskach w pracy, mają własne firmy, albo coś działają w tym temacie. Facet 30-35 to peak atrakcyjności tej płci na rynku matrymonialnym.
  • Odpowiedz
@cichyluki88: Niekoniecznie. Mam ziomka, którego znam od podstawówki, fantastyczny facet, wysokie stanowisko techniczne w IT i w związkach nie był. Jak twierdzi "nie umie podrywać". Dodam, że daleko mu do jakiegoś przegrywa itp. i z charakteru i z wyglądu.
  • Odpowiedz
@cichyluki88 o ile rozumiem i podzielam to że facet po 30 (ale wcześniej też) powinien być ogarnięty i umieć się utrzymać i odłożyć coś to jest coś ważnego to tą kwestię z brakiem związków nie rozumiem. Bardziej ten brak związków byłby alarmujący że facet musiał być odpychający z charakteru skoro nawet jedna dziewczyna go nie chciała do tego 30 roku życia. Rozumiem że ktoś może nie dążyć do związków ale jeśli próbował
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola:

Bardziej ten brak związków byłby alarmujący że facet musiał być odpychający z charakteru skoro nawet jedna dziewczyna go nie chciała do tego 30 roku życia. Rozumiem że ktoś może nie dążyć do związków ale jeśli próbował to wtedy jest to alarmujące.


Do 30 roku życia moje randkowanie kończyło się gdzieś po jednej, dwóch randkach, zwykle zghostowaniem. Zero związków.
Po 30 roku życia wchodząc w świeżo zakończony związek sam odrzuciłem 3
  • Odpowiedz
@bg_92 zawsze w czasie się zmieniamy więc tego bym nie eliminowała całkowicie z równania. Inaczej się człowiek zachowuje gdy ma lepszą pracę i czuje się na tyle pewnie że też potrafi kogoś odrzucić zamiast brać co jest. Sama jak kiedyś mi ledwo starczało do końca miesiąca i nie miałam nikogo z rodziny kto by mi pomógł to byłam bardziej zestresowana i lekowa niż teraz gdy zarabiam dużo więcej i stać mnie nawet
  • Odpowiedz
o ile rozumiem i podzielam to że facet po 30 (ale wcześniej też) powinien być ogarnięty i umieć się utrzymać i odłożyć coś to jest coś ważnego to tą kwestię z brakiem związków nie rozumiem. Bardziej ten brak związków byłby alarmujący że facet musiał być odpychający z charakteru skoro nawet jedna dziewczyna go nie chciała do tego 30 roku życia. Rozumiem że ktoś może nie dążyć do związków ale jeśli próbował to
  • Odpowiedz
@navaare ja nie wiem z kim wy się umawiacie, bo serio nie umiem uwierzyć że kobiety tak robią XD sama jestem kobietą i dążyłam do tego by się sama utrzymać i nie chodziłam na randki by się najeść czyimś kosztem. Też kobiety które znam też do czegoś dążą choć faktycznie zawsze miały wsparcie w rodzinie czy chłopaku że nie głodowały jak miały cięższy czas, ale tych wymagań z milionem i własnym mieszkaniem
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: G@wno wiesz z perspektywy facetów jak życie wygląda i tyle mając obraz tylko tych którym się pofarciło w starcie w życia / w genach i wyglądzie i jeszcze trafili na dziewczynę i z tego wyciągasz wnioski na wszystkich pozostałych Szkoda na Was czasu

Sama spróbuj sobie poderwać dziewczyna i zobacz jak jest a potem wypowiadaj się jaki to niezj@Bany charakter ma bo nie ma do 30tki ileś tam związków bo
  • Odpowiedz