Wpis z mikrobloga

@JamesJoyce: i tak lepiej niz zanim wbilem do IT, jakbym tego nie zrobil teraz bym pewnie mial 4k i bylego szefa nad glowa. Ale fakt to ze mentalnie nie mam choc 6k, mimo ze malo wydaje kasy i zyje jak anon, to zabiera mi motywacje do prackowania
  • Odpowiedz
  • 3
@bb89: czy eldorado trwa to zobaczymy jak pójdzie ze zmianą. To na razie chęć, a zobaczymy zderzenie z rzeczywistością. najgorsze, że trzeba znowu sobie poprzypominać wszystkie te rzeczy potrzebne na rozmowę o prace i nieużywane potem w prawdziwej robocie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@JamesJoyce: według mnie normalne jest, że co roku jest podwyżka min. inflacyjna. A jak ogarniasz więcej tematów/projektów/zadań niż rok temu, to powinni jeszcze coś dorzucić
  • Odpowiedz
@bb89: nazwij mnie upośledzonym życiowo ale to w Wwa. Roboty więcej niż rok temu a hajs podobny. Wyobraź sobie jak to wyglada. Przyszedł do nas gość co ogarnia dość sporo ale awansu nie dostanie bo srogo aspołeczny, tylko robi i robi. Nie żebym był inny, daleko mi do normika ale to albo jego wina, albo tego że jesteśmy prawdopodobnie zastępowani przez takich jak on. Gdzie takich cyborgów jak on produkują to
  • Odpowiedz
@kaczoor: Nigdy nie było to standardem. Tylko niektóre branże mają w umowach podwyżki inflacyjne. W typowym korpo podwyżki od 0 do 5% - w dobrych czasach.
  • Odpowiedz
@BananowyLeszke: zawsze byli tacy ludzie, ale wlasnie przez to ze maja ujemne skille miękkie to nie zastąpią reszty, duza czesc pracy deva to dogadywanie sie z zespolem i czasem klientem i wspolne wypracowanie co trzeba zrobic, tzw high skill, low trust. Tacy ludzie generalnie sa malo chetnie mile widziani w branzy, wiem co mowie bo z kilkoma pracowalem
  • Odpowiedz