Wpis z mikrobloga

elastyczność waszych kręgosłupów nie zna granic czy to nie wy uknuliscie powiedzenie, że wszystko co powie Wolski trzeba brać na odwrót?


@bombastick: Ale w moim komentarzu nie poruszałem kwestii czy on ma racje. Tylko wskazałem wam gościa z gigantycznymi zasięgami, którego możecie teraz obszczekać i mu wytłumaczyć, że się myli, bo na lotnisku widać 4 samoloty mniej xD. Skoro gadanie o tym, że nie widać zniszczeń samolotów to ruska propaganda to
  • Odpowiedz
Skoro gadanie o tym, że nie widać zniszczeń samolotów to ruska propaganda to idźcie walczyć o prawdę z Wolskim, który ma zasięgi dziesiątki tysięcy razy większe niż ja pod tym tagiem.


@Szinako: możesz mi zacytować jakiś fragment mojej wypowiedzi w którym zabieram głos w temacie zniszczeń na lotnisku? Już Ci chyba pisałem że nie odpowiadam za projekcje w twojej głowie?

I jak wyżej, ani słowem się nie odezwałem na temat czy
  • Odpowiedz
możesz mi zacytować jakiś fragment mojej wypowiedzi w którym zabieram głos w temacie zniszczeń na lotnisku? Już Ci chyba pisałem że nie odpowiadam za projekcje w twojej głowie?


@bombastick: Niezły fikołek, musisz sporo ćwiczyć.

Tak trafiłeś w czułe nuty, że właśnie kolejny raz się ośmieszyłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bombastick: Jak na gościa, który nie wiedział, że zamachowiec z ISIS może nosić zwykłą koszulkę z krótkim
  • Odpowiedz
Niezły fikołek, musisz sporo ćwiczyć.


@Szinako: czekam aż przytoczysz fragment w którym zabieram głos w powyższej sprawie

Jak na gościa, który nie wiedział, że zamachowiec z ISIS może nosić zwykłą koszulkę z krótkim rękawkiem, to bardzo łatwo ci przychodzi wypisywanie, że ktoś się ośmieszył xD. Myślałeś, że Koran in zabrania noszenia koszulek?


Wciąż nie rozumiesz o co chodziło, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜
  • Odpowiedz