Wpis z mikrobloga

Gimbusy płci męskiej też tak się ubierają. Wszyscy w tych samych czarnych kurtkach puchowych.


@DROBNY_PIJACZEK: Nic dziwnego, obecnie dość spora grupa dziewczyn/kobiet chodzi w męskich ubraniach dla tego, że to modne (spróbuj to zrobić w drugą stronę i zobacz jaki będzie ból dupy).
@LukaszTV: ja tam kamieniem nie rzuce, bo sami tak robilismy, w gimbazie kazda laska chodzila w skorzanej kurtce i kolorowych rurkach a kazdy koles chcial wygladac jak budzetowy bam margera. W tym wieku potrzeba przynaleznosci jest mega mocna dlatego malo jednostek zdecyduje sie na odstawanie od normy. A ze subkultury powoli umieraja, to mocniej widac ten jeden ''normicki'' nurt
byłem kiedyś na juwenaliach w Krakowie i dosłownie co druga kobieta: białe buty, jeansowe spodnie i skórzana kurtka XD

Czułem się jak w jakiejś symulacji


@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Odnośnie białych butów, pamiętam jak się Julki w necie głownie kiedyś srały, że w białych butach to dziewczyny tylko po winnych chodzić bo jak są one modne to za dużo osób takowe posiada XDDDD