Wpis z mikrobloga

Cały czas czekam na wpis o związku polki z czarnoskórym księciem z Etiopii, a ty wrzucasz jakiś słaby bait, który adresujesz do męskiej części tego portalu nazywając ich wprost incelami z problememami psychicznymi.
@WyzwolonaPodrozniczka: bredzisz z tym wiekiem. Mam kumpla Chada ma 34 lata a jego dobra koleżanka 20 xd miałem przyjemność ją poznać i niczym jak dla mnie nie odbiega od naszych rowiesniczek. On sam twierdzi że woli młodsze bo mają fajniejsze charaktery a że ładniejsze to też na plus. Druga sprawa faceci wolą młodsze bo taka kobieta kojarzy się z lepsza płodność, im młodsza partnerka tym większe prawdopodobieństwo że dziecko będzie zdrowsze
@WyzwolonaPodrozniczka: idiotki takie jak ty widzą świat do góry nogami. Osoba z problemami psychicznymi jest silniejsza, ponieważ zmaga się z nimi. Jakby role się odwróciły to wątpię, żeby sobie wcześniej osoba zdrowa psychiczna. Fascynujące nie? Przez głowę by takiej idiotce nie przeszło? Ale spokojnie to nie twoja wina. Zamiast mózgu masz po prostu gówno