Wpis z mikrobloga

@kluha666: jak ma służyć do tylko do czytania to Kindle zdecydowanie. Kupiłem Kindle Paperwhite 5 i Pockebook Era i Kindle wygrywa niemal pod każdym względem. Jest bardziej dopracowany, przemyślany - minus to "system" Amazona, ale jak ktoś nie potrzebuje dostępu do sklepów i aplikacji na czytniku, a książki wgrywa samodzielnie na urządzenie to idzie to dobrze ogarnąć.

Tutaj więcej moich przemyśleń na temat Paperwhite i Ery
https://wykop.pl/wpis/75394229/po-12-latach-uzytkowania-kindle-classic-4-postanow
  • Odpowiedz
@kluha666 spędziłem dużo czasu na starym kindle. Co mnie wkurzało? Brak podświetlenia i brak dotykowego ekranu. Także bierz cokolwiek od nich z podświetleniem i dotykowym ekranem. Korzystałem z niego tylko w podróży. W domu tylko papier. Czytnik cieszył mnie tylko kilka lat. Jeśli lubisz mieć przeczytaną książkę na półce to długo z czytnika korzystał nie będziesz
  • Odpowiedz
@kluha666: Nie, inkBooka odpuść bo to zmarnowana kasa i nerwy. Ze swej strony serdecznie odradzam też ewentualny zakup na OLX. Zostałem tam oszukany kilka razy przez sprzedawców i pomimo zgłoszenia oszustwa, przedstawiciele OLX klepnęli przelanie pieniędzy do sprzedających. Okazało się, że ten ich niby „program ochrony”, za który biorą pieniądze, najwyraźniej nie chroni mnie jako oszukanego klienta.
@kiszczak Używka Kindle to całkiem dobry pomysł, sensowne marki to też PocketBook, Kobo i
  • Odpowiedz