Wpis z mikrobloga

zamiast lekarza powinien być urzędnik


@ksiezyc_w_siatce: a to nie jest tak że można sobie teraz wybierać - jestem facetem, ale jak poczuję się kobietą to kto mi zabroni? A potem nagle poczuję się niebinarną krową - jest jakiś okres przejściowy i regulacje tego zkim się utożsamiam? Tak w ciągu minuty z 5 płci sobie zmienić... Patrzysz tylko które przywileje Ci pasują i zmieniasz sobie pod nie płeć czy cośtam w głowie...
  • Odpowiedz
ja zamierzam być w wieku 59 lat kobietą, bo szybciej na emeryturę. Kto mi zabroni? Nie ma wymogu posiadania c*^py żeby być kobietą.


@WLADCA_MALP: wielkie umysły myślą podobnie :)
Również mam zamiar tak zrobić, jeśli dożyję. Nie mam zamiaru się bawić w sentymenty i inne "logiki". Jak można oszukać system to z chęcią to zrobię.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: no właśnie nie. teraz faszyści ( ͡° ͜ʖ ͡°) wymagają by zmiana płci nastepowała przez uznanie błędnie wydanego aktu urodzenia. więc prawnie musisz pozwać rodziców i przejść to musi przez sąd.
a postępowcy, tfu, wolnościowcy chcą byś sam się określił i tylko na deklarację urzednik by przybijał kim (dziś) jesteś

  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz: w ogóle to tylko zerknąłem na drugi rysunek, poczułem emocje i postanowiłem się skupić, pierwszy obrazek potem znowu drugi i pomyślałem, że jest potencjał i postanowiłem sobie nie wyobrażać sobie końca tylko dać się ponieść fabule i nie zawiodłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz