Wpis z mikrobloga

@SSH: po pierwszym spojrzeniu pomyślałem sobie, że OP jest cieciem i pokazuje swoje miejsce pracy, tylko na monitorze włączył jakąś grę zamiast widoku z kamer, a w tych gablotkach są klucze do wszystkich pomieszczeń ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@koniecswiatajestbliski to jest piwnica i to dość niska, dlatego regały zrobiłem sam pod wymiar. Do pokoju w mieszkaniu kupiłbym regały Billy, jak większość zbieraczy lego. Ale gole cegłówki mają też tą zaletę, że wiercąc nigdy nie trafię w zaprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aczutuse składam klocki, rzeźbię dioramy, oglądam filmy, słucham muzyki, czasami gram
  • Odpowiedz
@SSH: ale zadzro ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja jestem szczęśliwy że mi się udało wygospodarować miejsce na dwa biurka, jedno do kompa i drugie do majsterkowania. Marzy mi się pomieszczenie osobne do tego.
  • Odpowiedz
Fajnie ogarnięte, też sobie zrobiłem taką kanciapę w piwnicy, ale u mnie to mocno zagracone, u Ciebie jest porządek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Pixario mężczyźni nigdy nie dorastają, tylko zabawki są coraz droższe i fajniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bialkowoz @brokenik @bart39 cały sekret uporządkowanej męskiej jaskini polega na tym, że cała piwnica ma ponad 20 m2, a za regałami że zdjęć są kolejne regały z rzeczami domowymi, przetworami i rowerami. Regały są tak ustawione, że nie ma możliwości skazić bałaganem tej oazy spokoju.

Tak wiem, z tym pismem powinienem być
SSH - @Pixario mężczyźni nigdy nie dorastają, tylko zabawki są coraz droższe i fajnie...

źródło: temp_file7926401373048479742

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@paliwoda składam klocki, oglądam filmy, buduje dioramy, czasem gram, a ostatnio także biorę udział w szkoleniach online
  • Odpowiedz
@janusz_mustermann: Ja do tej pory używam XP oraz win 7 a ty jeżeli korzystasz z bankomatów to ich system jest oparty na XP. Jeden z najbardziej stabilnych systemów. Spróbuj nie aktualizować 10 lub 11 to przestanie ci działać a XP da sobie radę. Aktualizacja często polega nie na naprawie systemu tylko na otwieraniu furtki do twojej prywatności.

Z popularnego oprogramowania korzysta wiele urządzeń, z którymi stykamy się w życiu codziennym, takich
  • Odpowiedz