Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś jeden sensowny powód przeciw opcji dobrowolnej eutanazji dla każdego? Bez względu na stan zdrowia, psychiczny czy fizyczny.
Dlaczego komuś tak trudno zrozumieć to, że są osoby którym może zwyczajnie nie podobać się ten świat i chciały by się godnie wylogować. No ale nie mogą, bo bozia będzie zła i w ogóle z czym do ludzi.
Nie chodzi o żadną moralność, po prostu państwo nie może pozwolić sobie na utratę pracownika w tak prosty sposób, zainwestowało w ciebie kasę i masz to odpracować i oddać w podatkach, dlatego taka opcja jest niedostępna. Każdy ma gdzieś twoje zdrowie i problemy, chodzi wyłącznie o hajs, podreperują lub naszprycują cię na tyle abyś mógł dalej pracować i do widzenia.
#depresja #przegryw #polska
  • 60
  • Odpowiedz
@Wraczek: Kiedyś pewnie sam bym z takiej opcji skorzystał i nie byłoby mnie tu, nie chce mi się opisywać calej sytuacji, ale dziś jestem po prostu szczęśliwym człowiekiem.
  • Odpowiedz
Dlaczego komuś tak trudno zrozumieć to, że są osoby którym może zwyczajnie nie podobać się ten świat i chciały by się godnie wylogować. No ale nie mogą, bo bozia będzie zła i w ogóle z czym do ludzi.


@Wraczek: no i w czym problem? Zestaw do bezpiecznego, bezbolesnego wylogowania się możesz zrobić sobie w domu za jakieś 200zł, wcześniej warto zadzwonić do zakładu pogrzebowego. Zanim oni to zgłoszą odpowiednim służbom, zanim
  • Odpowiedz
  • 3
@Wraczek jest - bo człowiek to skomplikowane stworzenie i z względu na różne czynniki może chcieć działać pochopnie. Pozwalanie się zabijać ludziom pod wpływem emocji albo gorszego czasu - który jednak może przeminąć jest średnim pomysłem.
  • Odpowiedz
@Wraczek: Skoro państwo zainwestowało we mnie czas,. pieniądze to dlaczego do #!$%@? nędzy czekam do specjalisty 6 miesięcy a psychiatra za dwa!!!! Lata !!! Już nie wspomnę, że operacja kolana to czasami 2-3 lata jak nie jest na cito. Chyba kiepsko inwestuje jak pracownik może zejść w wieku 30 lat XD
  • Odpowiedz