Wpis z mikrobloga

@ffallen: powiem Ci, żyją już przestałem kupować Levisy z 6 lat temu, gowno przecięta się momentalnie.

Teraz tylko JOOP,

Z tanich spodni to nic nie kupisz w dobrej jakości, chyba, ze tk maxx albo ciuchlandy.
  • Odpowiedz
@ffallen: Ziom nie kupuj czarnych, czarnych bo po chwili będziesz wyglądał jakbyś się tarzał po chodniku. Kupiłem tak mustangi wyglądały cudnie przez jakieś 1h a potem to jak spodnie menela. Za to uber wytrzymałe i wygodne a w pracy mogę wyglądać jak menel, więc ogólnie jestem zadowolony ale teraz wziąłbym grafitowe. Bo te za bardzo nie chcą się
sprać
  • Odpowiedz
  • 20
@DocentMarzanek co Ty opowiadasz za bzdury. To złodzieje w sklepach takie marże mają. Materiał na spodnie jeansowe w polsce to koszt ok 60zl m² w detalu.
Producent kupuje pewnie za 6zł.
Szyją dzieci w Bangladeszu za dolara DZIENNIE.
Wiec wyprodukowanie pary spodni to moze koszt 20zl włącznie z transportem 10tys par w jednym kontenerze.
Reszta to złodziejska marża.
  • Odpowiedz
@ffallen: ja kupuję w Cross Jeans od jakiegoś czasu, są trochę droższe, ale bardzo często mają fajne promki na wielosztuki, ostatnio kupiłem cztery pary za coś koło 6 stów, jakość daje radę, czarne piorę w specjalnym płynie do czarnych rzeczy (perwoll) i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
@ffallen: nie ma już dobrych spodni, wszystkie te niby marki premium to trzykrotnie droższe rzeczy lepsze o cały #!$%@?

jedyna zaleta to, że np. taki wrangler nigdy nie robi problemu przy reklamacji
  • Odpowiedz
powiem Ci, żyją już przestałem kupować Levisy z 6 lat temu, gowno przecięta się momentalnie.


@dwojkazet: Jeśli chodzi o ubrania/rzeczy Levi's to ogólnie podejście do tej marki w Polsce jest bardzo zabawne. W Stanach Zjednoczonych traktują to jak u nas Big Stara czy nawet jak odzież roboczą (bo w sumie jeansy pierwotnie tym są) i za 20-30 dolarów możesz normalnie w Targecie czy innym Walmarcie to kupić XD U nas robią
  • Odpowiedz
Z tanich spodni to nic nie kupisz w dobrej jakości, chyba, ze tk maxx albo ciuchlandy.


@dwojkazet: Da się kupić tanio spodnie, ok jakości. O dziwo nawet czasami w sklepach takich jak House gdzie na wyprzedaży masz to za 40-60 zł
  • Odpowiedz
H&M, chodzę 2 albo 3 rok, z czarnych zrobiły się grafitowe, ale zero przetarć czy rozciągnięć, wtedy kosztowały 90, teraz nie wiem


@TypowyDaltonista: Paradoks jest taki, że wbrew temu różnemu dziwnemu najeżdżaniu na sieciówki nie ma tam aż tak tragicznych rzeczy bardzo często jak niektórzy chcieliby żebyśmy myśleli wszyscy. Ja też mam kilka ciuchów z H&M są spoko a mam je z 5 lat pewnie
  • Odpowiedz
@ffallen: Cross Jeans kiedyś był tani. Może jakieś sieciówki, ale jak z jakością, ciężko powiedzieć. Chyba rozsądny jest lump, do 40 zeta na wagę wydaje się realne trafienie takich spodni, ale trzeba szukać. Czasem w lumpie jeden wieszak 10 fajnych rzeczy, a czasem na jeden lump nic. @wiatr_w_polu Nie wiem czy to premium czy nie, ale w big star komuś odwaga z odważnikiem się pomyliła, bo 300 PLN w górę za
  • Odpowiedz
@ffallen: ja z kolei powiem, że nigdy więcej jeansów z H&M. Kiedyś kupiłem jedną parę i po roku gdy przykucnąłem zwyczajnie mi pękły na dupie, co nigdy nie zdarzyło się innym jeansom.

Polecam spodnie z Selected, często można dostać na zalando lounge w dobrych cenach. Ja najwięcej par miałem levisow i dużo zależy od grubości materiału/zawartosci elastanu. Mam jedną parę która świetnie się trzyma od 7 lat, a kiedyś miałem taką
  • Odpowiedz
@ffallen O, mój rozmiar :) Ja w TK Maxx(x) - nigdy nie wiem ile tych ixów 😁
Spokojnie jakieś Wranglery za tyle idzie wyrwać, jak się dobrze trafi to nawet Levisy. Ostatnio na wieszakach z wyprzedażą były 2 pary jeansów Camel Active przecenione nie wiem czemu z 500 na 60 zł, więc szybciutko kupiłem obie pary :)
  • Odpowiedz