Aktywne Wpisy

sztokula +312
Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stworzenia strony WWW w zamian dostałem odpowiedź, że chętnie wyruchałby moją żonę.
Ich fb: https://www.facebook.com/share/1J41DXS7e3/
Żenujący akt idotyzmu
#wykop #barber #lodz #fryzjer #programista15k
Ich fb: https://www.facebook.com/share/1J41DXS7e3/
Żenujący akt idotyzmu
#wykop #barber #lodz #fryzjer #programista15k
źródło: 1000051053
Pobierz
vieniasn +167
NIE NO PANOWIE TO NIE SĄ WARUNKI DO ŻYCIA DLA BIAŁEGO CZŁOWIEKA
źródło: 1000054186
Pobierz




Zalezy mi na czyms naprawde dobrym jakosciowo. Kojarzy ktos jakies showroomy w Wawie gdzie moglbym sobie obejrzec, podotykac itd?
Chcialbym taka kanape kupic do powiedzmy 15k maks.
Na necie znalazlem primaverafurniture, ktos moze ma jakies meble od nich?
#kiciochpyta #meble
Nie interesuje mnie chinska sklejka za 2k, napisalem, ze szukam czegos jakosciowo dobrego, budzet to 15k. Takie sklepy nie sa oczywiste bo nie sa powszechnie znane jak te co wymieniles.
Z marek polecam:
https://www.noti.pl
byłem zobaczyć na żywo i jakość naprawdę ok, ceny niestety wysokie
@Iskaryota: co jest złego w dobrym designie?