Wpis z mikrobloga

Najgorzej, jak sobie śpisz, śnisz o czymś z przeszłości czego już nie ma, coś się psuje, uświadamiasz sobie że to sen. Tego już nie ma. Budzisz się zlany zimnym potem z lekką depresją oddechową i sercem bolesnym. Jest 3 w nocy, siedzisz tak na łóżku i myślisz, myśli coraz gorszego typu zaczynają krążyć wokół ciebie. Pustka staje się namacalna, możesz ją poczuć niczym czarną napierającą masę. Jesteś sam, kompletnie sam. Wiesz, że w otaczającej cię ciemności jest coś złego, coś co nie pozwoli ci już dziś zasnąć..

#przegryw #samotnosc
Van-der-Ledre - Najgorzej, jak sobie śpisz, śnisz o czymś z przeszłości czego już nie...

źródło: 1000019498

Pobierz
  • 4
@Van-der-Ledre: skończ #!$%@?ć i weź się za pomnażanie kapitału. obserwuję cię od lavendera i czekam aż zaczniesz pomnażać kapitał. czemu nie otworzyłeś jeszcze budki z kebabem na wylotówce do częstochowy?
@eaxata: Ależ kapitał jest pomnażany każdego roku od 3 lat, tylko 32% za ostatni rok. To nie cieszy, to rutyna. Będąc w mojej sytuacji suma śmiesznych cyferek nic nie zmienia. Co miałem przeżyć przeżyłem, co miałem widzieć widziałem, tyle. Cała rodzina w piachu, ostatni zgon w grudniu, traumy, samotność, perspektywa kolejnych zgonów, nieuleczalna choroba serca, mam max 15 lat życia. Over i tyle. Żyję bo nie chcę skrzywdzić tych którzy jeszcze
@Van-der-Ledre: skąd wiesz, że już wszystko widziałeś i przeżyłeś?
też mam wadę serca, mamę z nowotworem i ojca z przerostem ambicji
perspektywę mam zerową i jakbym zdechł to nawet bym za bardzo nie skrzywdził nikogo
@Van-der-Ledre czyli masz jeszcze +-15 lat na to by #!$%@? cos fajnego. Byłeś na festiwalu metalowym? Driftowales ciężarówką? Próbowałeś ukraść koparkę z placu budowy? Strzelałeś z karabinu szturmowego? A może udało ci się oszukać stara cyganke ? Stary, jeśli masz gdzieś obok jakiegoś dobrego ziomka to po prostu z nim pogadaj, zróbcie coś razem. W ten sposób przynajmniej zapomnisz o przykrych wydarzeniach ze swego życia. A jak będziesz chciał poczuć bliskość tych