Wpis z mikrobloga

@Davidozz: trzeba #!$%@?ć Polaków jak najwięcej, bo Izrael potrzebuje "polskich nazistów", a jak w Polsce za mało się szkaluje Żydów to jest za mało materiału by robić z Polaków sojuszników Hitlera. Im Izrael bardziej #!$%@? Polaków tym dla Izraela lepiej, bo Izrael chce by Polacy go nienawidzili, bo ma w tym swój interes, dzięki temu może trzymać Żydów w syndromie oblężonej twierdzy i prezentować Żydów światu jako biedne ofiary złych
Bananek2 - @Davidozz: trzeba #!$%@?ć Polaków jak najwięcej, bo Izrael potrzebuje "pol...

źródło: rabbi

Pobierz
  • Odpowiedz
@Megidox:

niech rozjebia dronami Łódź jej nie szkoda (straty max 21.37pln), w przeciwieństwie do naszego Polaka rodaka.


A co Ci zrobił Kuba Midel, żeby mu #!$%@?ć 2137 kawalerek na wynajem?
  • Odpowiedz
@Bananek2: mam nadzieje ze #!$%@? do takiego stopnia, ze Polacy już nie będą słuchali co mówi Izrael i w końcu zrobi się czystki w naszym państwie. Żeby Polacy mieli polskie media i polski rząd
  • Odpowiedz
  • 0
@Miche8768:

coś nieprawdziwego napisałem?


Przypuszczasz prawdziwość niemieckich rasistowskich teorii rasowych typie xD I jeszcze się pytasz czy to coś nieprawdziwego xD
  • Odpowiedz
Przypuszczasz prawdziwość niemieckich rasistowskich teorii rasowych typie xD I jeszcze się pytasz czy to coś nieprawdziwego xD


@Davidozz: przecież Niemcy są bardzo postępowi i tolerancjyni, tak słyszałem od wykształconych z wielkich miast, nie tak jak faszystowscy Polacy, to chyba powinniśmy ich słuchać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz