Wpis z mikrobloga

Siedząc dzisiaj w kołchozie miałem natłok myśli (często tak mam). Robię coś i myślę o przeszłości, teraźniejszości, o ludziach których nie znam i tych, których poznałem - jednak już ich nie ma. Nie kontroluje tego, to flashbacki ehh.

Chciałem dodać wpis o tym, dlaczego biedni ludzie robią sobie dzieci, dlaczego ludzie w ogóle robią sobie dzieci, a później płaczą, cierpią, narzekają itp - może taki trochę #antynatalizm, ale nie do końca. Tak patrząc na innych ( w tym ludziach z kołchozu) zastanawiam sie czasami na ch#j oni godzili sie na to. Oczywiście ktoś zaraz odpowie - bo mogą.. Oczywiście, że mogą, ale jakim kosztem. Oczywiście u mnie sami przyznają, że wpadli i nie chcieli aborcji tylko "jakoś to będzie" i ja to szanuje, ale widzę jak im ciężko... to chyba miłość? Nie wiem.

Kiedy indziej sie w to zagłębimy, bo to dla mnie ciekawy temat - jestem tak wypłukany z emocji, uczuć, że chce to zrozumieć.

Opowiadałem wam niedawno o Ukraińskim huopie i jego dziewczynie. Dzisiaj przyszedł, ale pół naj#bany do pracy i szybko poszedł do domu. To nie tak że on tak cały czas - przyszedł na mocnym kacu po samotnej "libacji" .. na 90% go wywalą i jest mi go szkoda, bo czujemy podobnie.. ( gadałem już z nim, ale on nie rozumiem dobrze po polsku). Tutaj w Polsce już nie ma nikogo, ale to zaraz.. Czasami po kołchozie idziemy na piwo i gadamy o wszystkim ( on więcej, bo ja staram sie jak najwięcej trzymać dla siebie - po prostu tak mi zostało po różnych przejściach). Nie jest fałszywy, ma słabości, jest szczery, dziękuje mi za byle pierdoły i nie raz prawie uronił złe przy mnie - on jest mną, ale ja sie z tym kryje.. On jest w połowie, a już na końcu.

Znam go nie cały rok i ani razu mi nie podpadł.. Ani razu.. ma swoje słabości jak każdy - piwo. Nie wódka, nie narkotyki tylko piwo. Dla niego polskie procenty są po prostu za mocne xD. Wypije huop 3-4 piwa i już go wiatr porywa... Nie raz mówiłem, że już nie pije, bo ledwo co chodzi i odprowadzałem do domu. Nie wygląda źle, nie jest zaniedbany, bo prostu jest chudy ( ma prawie 40, a wygląda na 20 pare - j#bany dobrze sie konserwuje) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracając.. Wspomniałem, że jest już sam, bo jego dziewczyna wróciła na Ukrainę po 3 latach związku i chyba raczej tam zostanie albo znalazła sobie już nowy bolec. Zapytałem go raz, czy jej ufa, a on że tak.. Troche mnie to zdziwiło, bo niby taka #szaramyszkadlaanonka, ale coś mnie w niej nie pasowało. Czasami patrzyła na mnie w taki dziwny sposób - ogólnie jej zachowania bywały dziwne ( dziwne sensie, że za spokojna, za miła, za grzeczna..) No wiecie, niby taka szara myszka, a tu niespodzianka... Dzisiaj sie dowiedziałem, że bawiła sie w klubie z koleżankami / kolegami, a biedny huop siedzi sam i sie zapija. Jest sam, nie może wrócić do własnego domu, nie ma nikogo.. Ostatnio dzwonił do mnie i prawie oboje sie rozkleiliśmy, bo dziękował mi za pierdoły, a ja mu dziękowałem za to, że jest jaki jest i nie jest taką k0rwą j#baną jak inni.

Może to ten mityczny Fren? Będę musiał z nim pogadać, ale to dopiero w poniedziałek za tydzień i to tak na poważnie.
#gownowpis #przegryw
Mr3nKi - Siedząc dzisiaj w kołchozie miałem natłok myśli (często tak mam). Robię coś ...

źródło: cb11e2a7b23891607a30259829e7459d

Pobierz
  • 5
ma swoje słabości jak każdy - piwo. Nie wódka, nie narkotyki tylko piwo. Dla niego polskie procenty są po prostu za mocne xD. Wypije huop 3-4 piwa i już go wiatr porywa...


@Mr_3nKi_: To nie polskie procenty są dla niego za mocne, tylko z tego co napisałeś to już stary alkoholik, i tak jak tolerancja na alkohol z początku rośnie gdy się go spożywa coraz więcej i częściej tak w końcu
  • 3
@Jajozjadakure: Ciężko powiedzieć...

Na początku jak go poznałem za cholerę nie powiedziałbym, że pije. Nie mogę oczywiście wszystkiego powiedzieć, ale tez sie domyślam co i jak, dlaczego...

Co do wódy to on właśnie nie pije. Ostatnio chciał smakową 100ml i byłem w szoku. On tylko piwa pije i jestem przekonany na 99%. Po 3-4 piwach leci na prawo i lewo, a co dopiero po wódce.. Prosze cie.

Fajnie, że masz "zioma"
  • 1
Może jestem ruską onucą, rasistą, co tam jeszcze? Pisowcem.. ale mam uczucia.. resztki.

Właśnie najbardziej brakuje mi tych ludzi jak ten huop z Ukrainy. Dwa kompletne różne światy, ale mogę z nim pogadać jak z nikim innym. On jest starszy, ale czuje jakbym jego starszym bratem.