Wpis z mikrobloga

a i tak ci zaraz napiszą że lubisz transy jak labrygas chłopy co cycka zobaczą jak na onlyfansie zapłacą xD


@GibolXD: Na początku chciałbym przedstawić swoje stanowisko, pijesz alkohol odstaw wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak na marginesie* Ogólnie jeśli ktoś pisze, że Marianna wygląda jak trans to jest bardzo ciężko upośledzony umysłowo i jedyna Marianna która może mieć to jeśli sobie nazwą rękę w ten sposób.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: @WhiskeyIHaze Jest taka Ewa Zawada znana również w internecie jako dobra faza https://www.tiktok.com/@dobrafaza?lang=pl-PL która poszła dobrowolnie do łóżka w wieku 15 lat z kolegą z tego co pamiętam, ale coś tam jej nie wyszło i uszkodziła sobie pochwę ona chyba tik-tokerką dość dużą jest/była influncerka program w TVP chyba też prowadziła, później zaczęła opowiadać o tym zdarzeniu i wręcz zaczęli z niej robić celebrytkę przez to, teraz chyba z tego
  • Odpowiedz
@Cztero0404 moja pierwsza dziewczyna w wieku 15lat pewnego dnia zaprosiła swoją przyjaciółkę na chatę oraz mnie. I chciała #!$%@? trójkąt.
Innym razem, mając jakieś 17 lat poznałem dziewczynę przez internet. Twierdziła, że jest w moim wieku. Tyle, że niby chodziła do 2 gimnazjum a ja już byłem w licbazie więc szybko doszedłem, że ściemnia.
Już nie wspominając o tym ile małolatek się widywalo w klubach, gdzie wstęp od 21 lat czy na
  • Odpowiedz