Wpis z mikrobloga

@Karakatamakatula kiedy powstawali (okolice chyba 2015) sprawdziłem kim są założyciele i okazało się , że to ludzie z wyborczej. To był czas kiedy wyborcza bardzo straciła na wiarygodności i chyba potrzebowali nowych tytułów, ale to ci sami ludzie. Ich taki odpowiednik z prawej strony to np. Niezależna.pl (wg. mnie).
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem XD wyborcza nigdy nie była wiarygodna. Chodziło mi raczej o określenie czasu i powodu powstania okopress. Nie czytam i nie oglądam wyborczej czy Ziemkiewicza. Nie oglądam tv i nie czytam gazet. Jestem jakby uczulony na propagandę zarówno moich ludzi jak i Twoich ludzi. Staram się zebrać gołe informacje na temat który mnie interesuje i wyrobić sobie zdanie na podstawie mojej wiedzy. Potem ewentualnie słucham argumentów stron. Okopress to odnoga wyborczej, a
  • Odpowiedz
@jarzyn86: moich i twoich ludzi? Dzień bez dzielenia wszystkich na dwa obozy jest dniem straconym? I ta gadka, że Wyborcza która jest skrajnie lewicowa. No nie wiem czy ci wychodzi z tym zbieraniem „gołych informacji” ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem obozów jest tule ile osób bierze udział w dyskusji. W jakim jesteś obozie? Jesteś w innym obozie czy nie jesteś? Wstydzisz się swoich poglądów? Opisałem stan realny czy coś sobie wymyśliłem? Źle oceniłem sytuację? Wyborcza nie jest lewicowa? No i wracając do tematu to okopress i wyborcza są wg. Ciebie wiarygodne? Wierzysz w to co jest tam napisane? No i dlaczego mnie atakujesz?
  • Odpowiedz
Spora afera. Dziennikarz WP, który wyjątkowo dobrze pisał o funduszu sprawiedliwości i o samym Ziobrze okazał się nie istnieć i był to jedynie pseudonim, do którego teraz nikt nie chce się przyznać XD


@badreligion66: Hej OPie fajnie, że o tym przypominasz, ale czemu na wklejonym przez siebie obrazku wyciąłeś datę? Bez wątpienia jest to sprawa niezwykle bulwersująca, ale ta afera to już jest od dawna, bo artykuł, o który się rozchodzi
  • Odpowiedz
Opisałem stan realny czy coś sobie wymyśliłem? Źle oceniłem sytuację? Wyborcza nie jest lewicowa?


@jarzyn86: tak, wcześniej nazwałeś ją "skrajnie lewicową", co jest obrzydliwym kłamstwem lub dowodem na kompletny brak wiedzy po twojej stronie. W najskrajniejszym wypadku można ją ocenić jako liberalno-lewicową lub centro lewicową. Dodatkowo w przeciwieństwie do "mediów narodowo-konserwatywnych", autorzy w okopress lub Wyborczej mogą mięć swoje zdanie i pisać artykuły z punktu widzenia odbiegającego od głównego nurtu w
  • Odpowiedz