Wpis z mikrobloga

Cytat z książki pewnego pana który siedzi w areszcie za aferę związana z funduszem sprawiedliwości:

Nigdy nie zapomnę egzorcyzmu, w czasie którego skutecznym środkiem wypędzenia

złych duchów okazały się... salceson i kiełbasa. Opętana kobieta miała w sobie duchy

wegetarianizmu. Zapytałem więc, jaka jest przeszkoda do wyjścia, a duchy odpowiedziały:

„Nie nakarmisz jej mięsem". Wtedy poprosiłem księdza, który modlił się razem ze mną, żeby

przyniósł kiełbasę, na co Zły zaczął wołać: „Nie, tylko nie kiełbasa, nie waż się, ty klecho". A

wtedy mi się przypomniało, że całkiem niedawno mieliśmy świniobicie, więc mamy też

salceson, który jest jeszcze bardziej obrzydliwy dla wegetarian. Powiedziałem więc do

księdza: „Przynieś salceson, nie kiełbasę" Wtedy Zły zaczął krzyczeć: „Nie, błagam, nie". I

sam zwrócił się do tego kapłana: „Słuchaj, nie idź, proszę cię, bądź człowiekiem, nie idź po

ten salceson". Ale on go nie posłuchał i zrobił to, o co prosiłem. Następnie rozkazałem

duchowi jeść i po dwóch wepchanych na siłę kawałkach salcesonu duchy wegetarianizmu

wyszły.


  • 24
  • Odpowiedz
  • 44
@na_ulicy_maslo_trzaslo: @Niedobry Tu jeszcze jeden kwiatek:

Kiedyś Zły przestraszył mnie, wysyłając do mnie wiadomości. Modliłem się akurat pod

obrazem Matki Boskiej w Częstochowie i nagle przyszło do mnie kilka SMS-ów. Wyszedłem

więc na zewnątrz, aby sprawdzić, o co chodzi. Zaczęły przychodzić kolejne wiadomości i

połączenia telefoniczne. Zły przepowiadał w nich moje przyszłe grzechy. Właśnie dlatego się

zląkłem, ponieważ były tam napisane straszne rzeczy. Groził mi, że jeśli nie dam sobie

spokoju
  • Odpowiedz
brzmi jak scenariusz Walaszka


@Fandolores:

Marzyłam o tym żeby zrobić to z tobą odkąd zobaczyłam jak wypędzasz sukuba. W tej starej sutannie wyglądałeś jak pleban. Co ja mówię pleban - JAK PRAŁAT! Wyjmuj salceson!
  • Odpowiedz
@Fandolores: moim nowym pragnieniem jest zrealizowanie tej wizji u walaszka… już widzę ten odcinek specjalny, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Ohhh, rozmarzyłam się ()
  • Odpowiedz
  • 6
@Kismeth: nie pomimo że dziś 1.04 to to jest z prawdziwej książki pewnego pana który dostał 100milionów z naszych podatków i teraz siedzi w areszcie XD

  • Odpowiedz
@nga_plz jem mięso, ale salceson też jest dla mnie obrzydliwy i wykręca mnie na sam jego widok. Czy to znaczy że ja też jestem opentany przez duchy wegetarianizmu?
  • Odpowiedz