Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ja mam poważne fiksacje na punkcie seksu i przez to manifestuje te sytuacje które mnie spotykają, ale zawsze jak z jakimś niebieskim dłużej rozmawiam/pisze to później wychodzi na to, że byłam cały czas traktowana jako potencjalna partnerka albo potencjalne ruchanie i uważam, że to bardzo przykre.

Zwłaszcza jak pisze z kimś z np grupy wsparcia a potem się dzieją takie kwiatki to już dla mnie w ogóle obrzydliwe.

#logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stary jak chcesz poruszać jakieś tematy egzystencjalne to nie tutaj, ja na wykopie tylko pisze mizoandryczne wysrywy a nie szukam pomocy


@ZenujacaDoomerka: ja ci nie chciałem pomagać tylko rozwinąć swoją wiedzę.
Więc nienawidzisz mężczyzn. No mówiłem, że nie masz libida z powodów psychicznych.
K---a, ludzie są prości.

Teraz bardzo mnie ciekawi dlaczego nienawidzisz facetów. Bardzo ciekawe. Chyba nikogo takiego jeszcze nie spotkałem żeby mi o tym opowiedział.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Może jesteś atrakcyjna dla nich, masz ładną buzię, p----i w rozmiarze 65G np. Nie usprawiedliwia to ich, ale atrakcyjny facet też jest traktowany podobnie. Po pierwsze ciacho, a jeszcze jak szefową ma starą kuguarzycę to ma okropnie pod górkę w pracy. Nawet kiedyś kolega mi opowiadał jak typ amator kulturysta był podnóżkiem takiej pani boss, 3 dorosłych dzieci, ona po 50-ce co potrafiła przy nim pokazywać jaki sobie ładny
  • Odpowiedz
nienawidzę ich bo traktują mnie tak jak opisałam powyżej


@ZenujacaDoomerka: powiem ci, że żyjemy w c-------h czasach które nas odczlowieczaja i zamazują cel naszego istnienia.

Ja ciągle zadaje sobie pytanie po co żyje. Nie jestem
  • Odpowiedz
Jakby serio s--s był taki turbo super to by nie było tyle kobiet które od niego stronia np w małżeństwach


@ZenujacaDoomerka: Jest super, jeśli jest uprawiany w odpowiednich warunkach. Natomiast dodaj do "super" słowo "ważny" i masz powód, dlaczego tyle kobiet od niego stroni, gdy brak odpowiednich warunków.

to nie tak że ja szukam. Ja jestem npc - jak ktoś podejmuje dialog to go po prostu kontynuuje


@ZenujacaDoomerka:
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka no niestety, ale kobiety praktycznie rzecz biorąc nie mają nic innego do zaoferowania oprócz urody i pusi. Wrodzony narcyzm i próżność dyskwalifikuje z jakiś głębszych i wartościowych rozmów chyba, że o tańcu z gwiazdami, ciuchach i kosmetykach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: ale z zajętymi tak masz czy z wolnymi i dziwisz się że jesteś nienormalna że myślisz że nie będą chcieli uderzać, szczególnie jak tam jesteś w ich typie? Bo jak z zajętymi to patola, ale jak jesteś ładna to możesz się wynająć w necie na sprawdzacza innym laskom.
Przyjemnie z pożytecznym, ty spełniasz to że gardzisz takimi i cię obrzydza i masz satysfakcję że złapałas, laska nie na rogów
  • Odpowiedz
A jakie to są te głębsze wartościowe rozmowy? Dlaczego rozmowy o autach i sporcie mają być bardziej wartościowe niż te o kosmetykach czy ubraniach. Może zamiast wymagać od kobiet by interesowały się tym czym ty, może ty zainteresuj się tym co one.
  • Odpowiedz
to znaczy, że tobie serio się wydawało, że istnieje przyjaźń damsko-męska? xD


@Pandillero: Istnieje przyjaźń damsko-męska. To, że Wykopki nigdy nie były w takiej sytuacji nie oznacza, że ona nie ma miejsca.
  • Odpowiedz
To, że Wykopki nigdy nie były w takiej sytuacji nie oznacza, że ona nie ma miejsca.


@Horkheimer: i jakie jest prawdopodobieństwo na to? W jednorożce też wierzysz? To, że nigdy nie widziałeś jednorożca, wcale nie znaczy, że one nie istnieją.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: mam dopisek u ciebie w notatce pewny i pamiętam że ostatnio narzekałaś że jesteś brzydka itd i w komentarzach się kłóciłaś z przegrywami...

i wtedy nawet byłem po twojej stronie, ale no poważnie, każdy prawdziwy przegryw byłby wniebowzięty gdyby konwersacje schodziły na te tematy, a ciebie to brzydzi, ciekawe dlaczego? może ty mi odpowiesz, dlaczego przegrywy by były wniebowzięte na twoim miejscu a ty jesteś obrzydzona?
  • Odpowiedz