Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ja mam poważne fiksacje na punkcie seksu i przez to manifestuje te sytuacje które mnie spotykają, ale zawsze jak z jakimś niebieskim dłużej rozmawiam/pisze to później wychodzi na to, że byłam cały czas traktowana jako potencjalna partnerka albo potencjalne ruchanie i uważam, że to bardzo przykre.

Zwłaszcza jak pisze z kimś z np grupy wsparcia a potem się dzieją takie kwiatki to już dla mnie w ogóle obrzydliwe.

#logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 142
  • Odpowiedz
nie uważam tego za cokolwiek przyjemnego i potrzebnego


@ZenujacaDoomerka: to powinnaś każdego faceta o tym informować bo normalni ludzie bardzo lubią się kochać i w związku jest to oczywiste.
Nie marnuj czasu innych jeśli nie masz zamiaru tworzyć pełnowartościowej więzi.

Natomiast istnieją faceci którzy również nie czerpią przyjemności z seksu ale trzeba dłużej poszukać.

Z ciekawości zapytam, czy wiesz dlaczego nie lubisz penetracji? A lubisz głaskanie albo przytulanie? Dotykanie ciała w
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: nie wyobrażam sobie informować każdego gościa co do mnie napisze na wykopie czy Facebooku o tym że uważam seks za beznadziejną i nudna czynność xD to byłoby dziwne albo bym się znów nasłuchala że źle seks robię że to trzeba innego faceta (ta najlepiej 300 przerobić by się przekonać). Zwłaszcza że jak ktoś do mnie pisze to wychodzę z założenia że to tak o dla zabicia czasu a nie bo
  • Odpowiedz
nie wyobrażam sobie informować każdego gościa co do mnie napisze na wykopie czy Facebooku o tym że uważam seks za beznadziejną i nudna czynność xD


@ZenujacaDoomerka: raczej mi chodziło o etap kolejnej randki.

Seks jest cholernie przyjemnym doznaniem, fizycznym poczuciem połączenia, bardzo intymną celebracją wspólnego szczęścia, otwarciem się na drugą osobę oddając jej to co w tobie najlepsze.

Aspekt biologiczny, fizyczny kontakt buduje psychiczne połączenie.

Nie lubić seksu to wypierać się
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: może dobierasz sobie znajomych według niewłaściwego klucza? Albo zbyt dużo spędzasz z nimi czasu? Nie wiem czym się kierujesz i jak to wygląda, więc to tylko ślepy strzał. A może masz po prostu pecha, bo nie każdy ma takie fiksacje.

Mam na przykład koleżankę od około roku czasu, do której regularnie coś tam napiszę, w czymś pomogę, albo ona mnie i w sumie to wszystko. Jak byłem u niej w
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: stronią z różnych powodów:
- partner się zapuścił i już ich nie pociąga
- ona się zapuściła i się wstydzi
- widzi, że mogła wybrać lepiej i traci chęć na swojego
- sprzeczki
- "małżeństwo z rozsądku"

Niewielki procent małżeństw jest szczęśliwych, a przy tym nie uprawiają seksu
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: a co do mężczyzn, którzy do ciebie piszą, to ŻADEN nie robi tego z nudy, szukając koleżanki, czy coś podobnego. Jeśli dasz im do zrozumienia że nie szukasz seksu lub związku, to spora część sama się usunie. Ci co zostaną, to tacy którzy nie rozumieją "nie" i myślą, że lubisz bawić się w ganianie za tobą. Ostatecznie KAŻDY pisząc do ciebie dąży do związku lub seksu; niezależnie jak bardzo będziesz
  • Odpowiedz
Jakby serio seks był taki turbo super to by nie było tyle kobiet które od niego stronia np w małżeństwach


@ZenujacaDoomerka: bardzo ciekawy temat którego nigdy nie zgłębiałem dotąd.

Mężczyźni zazwyczaj mogą ruchać cokolwiek i kiedykolwiek, no już tacy są natomiast kobieta musi podjąć decyzję opartą na podstawie wielu czynników dające jej emocjonalną potrzebę albo nie. Kobiety nie są w stanie się podniecić dopóki nie osiągną stanu poczucia bezpieczeństwa i ma
  • Odpowiedz