Wpis z mikrobloga

@KryBor_BK: Oooo panie, masz tego na pęczki. Ot spójrz na podawane liczby podawane w walutach obcych- w zależności jak im wygodniej podają wartości w walucie obcej lub złotówkach (czasem w tym samym materiale).
@KryBor_BK: jak ja pisałem te kilka lat temu to miałem podobny temat, a konkretnie o językowych środkach perswazji. Pamiętam, że ciężko było z materiałami wideo, natomiast jako przykład nadały sie idealnie reklamy.
@Chael: @ludzik: Powiedzmy, że myślałem, że będę miał dużo czasu na przygotowanie się w tym zakresie ale jednak okazało się, że polonistka chce kompletną bibliografie już na jutro... Zawsze się tym interesowałem ale nie umiem łączyć takich zabiegów z nazwaniem ich. Na 3 książki, które chciałem przeczytać czasu starczyło mi na przeczytanie połowy pierwszej, więc jest ciężko dlatego szukam pomocy
@Chael: Cholera, właśnie chyba reklamy nie pasują za bardzo, bo raz, że większość tak naprawdę nie jest polska, a dwa tam w sumie nie ma nic skomplikowanego i zróżnicowanego jak w mediach i polityce
@KryBor_BK: słuchaj, jeżeli masz kogoś z dekoderem dvb-t to wystarczy, że spędzisz wieczór przed tv i nagrasz byle jakie reklamy, które Ci będą odpowiadać do tematu. Ja miałem o tyle luz, że w temacie mogłem zawrzeć przykłady z tv, radia, prasy.

Ja też zwlekałem z napisaniem pracy. Fakt faktem wyrobiłem się w cztery dni :D Nie spinaj się zbytnio, a zobaczysz, że pójdzie gładko.