Wpis z mikrobloga

Ciekawostka: Aktor grający księdza proboszcza w serialu "Ranczo" jest tak naprawdę ateistą, zaś odtwórca roli antyklerykalnego wójta - głęboko wierzącym katolikiem. To się nazywa mistrzowska gra aktorska!

#seriale #humorobrazkowy
RJ45 - Ciekawostka: Aktor grający księdza proboszcza w serialu "Ranczo" jest tak napr...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RJ45: A kto by pomyślał, że aktor grający Tracza jest człowiekiem głębokiej wiary?

Trzeba jednak podkreślić, że Dariusz Kowalski, czyli aktor, który wcielił się w postać bezwzględnego Janusza Tracza, jest kompletnie innym człowiekiem niż grany przez niego bohater. Mało kto wie, że gwiazdor "Plebani" jest człowiekiem głębokiej wiary.


https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/janusz-tracz-plebania-najczarniejszy-charakter-polskich-seriali-tak-zmienil-sie-dariusz-kowalski-aa-WaEW-VU7i-tfkW.html
SocialM_Center - @RJ45: A kto by pomyślał, że aktor grający Tracza jest człowiekiem g...

źródło: z23008457Q,Dariusz-Kowalski--czyli-serialowy-Janusz-Tracz-na-

Pobierz
  • Odpowiedz
@RJ45: to jeszcze nic, kiedyś grałem w RPG Warhammer 4.0 z księdzem który miał akurat kryzys wiary i chciał odejść z seminarium. Ja największy ateista grający kapłanem sigmara, tłumaczyłem księdzu grającemu złodziejem ateistą sens wiary w Sigmara i prowadziliśmy dysputy filozoficzne na temat wiary i jej sensu xP każdy zagorzały ateista/katolik, prawak/lewak powinien takie coś robić, wtedy może by się lepiej nam żyło w tym świecie
  • Odpowiedz