Wpis z mikrobloga

net worth friza to 200 baniek rok temu, teraz pewnie z 300 (wiadomo, że to się nie równa z ilością pieniędzy na koncie ale chodzi o sam fakt, że biedny nie jest), chlop ma pod sobą z 30 pokemonów z których ma % (w tym topke influ polski, np wersow) żyje stosunkowo skromnie, robi w #!$%@? ruchów, a mimo to ktos napisze taki komentarz jak niżej, serio auto to wyznacznik sukcesu?

Budda jest mocnym graczem finansowo, ale zgaduje, że niewiele mocniejszym (o ile) niż #friz który też ma bardzo mocny budżet, z tym, że żyje skromniej, focusuje się na innych rzeczach.

widzowie buddy to troche inny stan, o ile uważam, że filmiki ma zajebiste jakościowo, i motoryzacyjno rozrywkowy kontent ma topowyjeden z najlepszych (uwaga kontrowersyjna opinia) na świecie, chodzi mi stricte o lifestyle/rozrywke - wole to podkreślić, ale niektore komentarze jego widzów są dziwne XD

#budda #polskiyoutube #motoryzacja
Oskaros - net worth friza to 200 baniek rok temu, teraz pewnie z 300 (wiadomo, że to ...

źródło: obraz_2024-03-30_161043280

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Oskaros Tu chodzi o taką grę pozorów, tak szaraki bez kasy postrzegają świat, że ktoś w lepszym aucie jest lepszy od innych. Budda, friz i inni ludzie przy kasie jeżdżą tym co im się podoba, nie muszą już nikomu nic udowadniać. Taki Bill Gates czy musk ubierają się mega przeciętnie, żadnych przaśnych napisów na klacie z logo, zwykłe ciuchy jak z sieciówki, auta praktyczne.
Widzowie buddy to takie sebki i Mariusze w
  • Odpowiedz
@Oskaros: Jak Friz nawet nie kupił sobie sam tej Tesli, poza tym ma zupełnie inne priorytety, pewnie gdyby chciał to miałby juz z dwa albo trzy lambo. Nie jestem fanem jednego ani drugiego, ale u Mrożona dojście do sukcesu było bardziej transparentne niż u Buddy, ktory zaliczył nagły przeskok (wiadomo wystarczy rano wziąć zimny prysznic i iść pobiegać). A fanbase to u obu jest #!$%@?, u jednego dzieci tiktoka, a u
  • Odpowiedz
@Oskaros: oboje to idealni idole do wielbienia przez półmózgich nastolatków i bezmózgich dwudziestolatków.

A wartości w ich materiałach tyle co kot napłakał. Jakość materiału też mizerna.

200mln? Chyba w ich ego, to że ktoś tak sobie od czapy wycenia własne akcje to nie oznacza że tyle są warte.

  • Odpowiedz
  • 3
@Djelon: nie wiem, wyczuwam w #!$%@? ból dupy na odległość, 200 mln zostało wycenione przez forbesa - tam trzeba podsyłać specjalne dokumenty, sprawozdania blablabla nie jest to wyceniane na zasadzie chybił trafił to raz.

Jakość materiału mizerna? XD zarówno u friza jak i u buddy są używane kamery za setki tysięcy, to ja nie wiem jak w ogóle można tak napisać. Ich kontent ci się może nie podobać, sam totalnie nie
  • Odpowiedz
@Djelon: Ah no tak bo przecież na leasing każdego stać i rata po 15k miesięcznie Ci nie jest straszna :) Ból dupy widzę niezły, tak jak i z tą wyceną XD O kamerach mógłbym przekleić to samo co Oskaros napisał itp.
  • Odpowiedz
@Oskaros: Taka mała uwaga. Nie trzeba podsyłać dokumentów, ale Forbes kontaktuje się z osobami z listy. To ich dobra wola czy wyślą cokolwiek. Forbes wycenia m. in. na podstawie wartości akcji. Czytałem kiedyś jak Trump zrobił w konia Forbesa żeby się dostać na listę. W 2021 cena za akcję ekipa holding wynosiła w pewnym momencie ponad 15 zł. Z tego powodu mogła się wziąć wycena na poziomie 140 mln zł. Te
  • Odpowiedz
@Oskaros: @danoneek: raczej nie orientujecie się jakie ściemy się wali przy wycenach spółek.
Nie mam czego zazdrościć, bo to jedno wielkie pozerstwo na pokaz, po to żeby dzieciaki to oglądały.

rata po 15k miesięcznie Ci nie jest straszna :)


@danoneek: mi by nie była, ale nie widzę sensu inwestować w coś co nie przynosi przychodu. Im przynosi, więc inwestują, co nie znaczy że stać ich na milionowe wydatki, o
  • Odpowiedz
Jakość materiału też mizerna.

Ps. Disney ma kamery za miliony a produkuje szambo ;)


@Djelon: Dobierasz sobie narrację jak Ci pasuje, najpierw o jakości, a jak zostałeś sprostowany to piszesz o tym co produkuje. Trzymaj się jednego, a nie skaczesz po tematach.

nie znaczy że stać ich na milionowe wydatki


Oczywiście, że ich stać, nikt z ulicy nie dostaje leasingu na Lambo, poza tym tylko głupiec kupi za gotówkę
  • Odpowiedz
@Djelon: Ah no tak :) Bo przecież takiego Buddę czy Friza nie stać na Lambo, przestań zaklinać rzeczywistość i dobierać sobię narrację pod to co Ci pasuje
  • Odpowiedz
@Oskaros: te skromne życie Friza to są #!$%@? pod publikę. Ile razy było tu klepane, że mu #!$%@?ło od kasy, bo psu na spacer kupił kubrak za 7 tysięcy, a sam spacerował w kurtce za 30 tysięcy. Naczytał się książek psychologicznych i teraz odwala ten szajs jaki nam prezentuje o skromnym gościu
  • Odpowiedz
  • 0
@jaydi1: ? Co to zmienia, stać go nawet żeby kupić psu kubrak za 70 tysięcy, i mógłby ciągle takie rzeczy kupować a mimo to z własnej woli przestał.
  • Odpowiedz