Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WeShouldAllRun A pomyślałeś, że jak stoi takie auto na poboczu to może otworzyć drzwi, czy wyleźc zza auta. Co złego, że zwolnię ale nie, lepiej napierdzielać cały czas ile fabryka dała. W końcu czas bezcenny. Nie lubię kierowców co wydaje im się, że są na torze wyścigowym i bez poszanowania do innych. Chcesz naginać zasady i #!$%@?ć to tak żyj ale nie obrażaj innych od debili, że jadą ostrożnie.
  • Odpowiedz
@BennyLava: nie zapomnij jeszcze tocząc się 10 na godzinę demonstracyjnie zahamować do zera na każdej zielonej strzałce bo Pan Policjant kazał, to bardzo poprawi bezpieczeństwo twoje i innych!

Ludzie tacy jak Ty dorabiający do jeżdżenia jak skończona oferma filozofię dbania od bezpieczeństwo to jest dramat po prostu...
  • Odpowiedz
@Beefy_Malibu_Doctor: Ale Ty czytałeś że ja pisałem, że jechaliśmy lewym psem nie? na lewy to by jeszcze po otwarciu drzwi musiał podbiec przez przypadek, twoja logiką przed pustym przejściem dla pieszych lepiej by było do zera hamować bo nigdy nie wiadomo czy rozpędzony rower nie wyskoczy z krzaków 5.metrow dalej
  • Odpowiedz
nie zapomnij jeszcze tocząc się 10 na godzinę demonstracyjnie zahamować do zera na każdej zielonej strzałce bo Pan Policjant kazał, to bardzo poprawi bezpieczeństwo twoje i innych!


@WeShouldAllRun: zamiast pluć się do innych kierowców na portalu ze śmiesznymi obrazkami, to pisz listy do posłów i zarządców oraz projektantów dróg, bo to oni określają reguły.

Prawo jest jakie jest, jak Ci nie pasuje to przesiądź się na autobus albo pociąg. Ja nie
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: zgodnie z przepisami przy ładnej pogodzie na ekspresówce powinnaś jechać 120 realnie czyli około 130 na liczniku prawym chyba, że wyprzedzasz.

Ja mówię o debilach jadących realne 90 lewym #!$%@? wie po co.

Dla mnie możecie jechać ile chcecie, tylko się prawej trzymajcie ratując świat. Zgodnie z przepisami....
  • Odpowiedz