Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@salamsalejman a co robisz, kiedy okoliczności się nagle zmieniają, czyli na ulicy pojawia się pieszy/dziecko/pies/krowa/piłka/listonosz na rowerze? Po prostu nagle zwalniasz i go nie rozjezdzasz, czy nie masz na tyle wyobraźni i po prostu grzejesz?
@WeShouldAllRun

@szynszyla2018: zgodnie z przepisami przy ładnej pogodzie na ekspresówce powinnaś jechać 120 realnie czyli około 130 na liczniku prawym chyba, że wyprzedzasz.


Ja mówię o debilach jadących realne 90 lewym #!$%@? wie po co.


Dla mnie możecie jechać ile chcecie, tylko się prawej trzymajcie ratując świat. Zgodnie z przepisami....


Ale żeś #!$%@?ł xDD, zgodnie z przepisami, nie możesz przekroczyć 120km/h, a prędkość masz dostosować do warunków na drodze, a to
@EagleOfFreedom: powinno się jechać zawsze prawnym o ile nie wymaga inaczej sytuacja i na tyle blisko limitu na ile pozwalają okoliczności, czyli jak pogoda dobra to rozumiem że ogranicza tych ludzi stan techniczny pojazdów albo umiejętności... no to jak jedno albo drugie nie daje rady przy 120 to #!$%@?ć na krajówki. A nie #!$%@? jak zwykle na lewym 10x tyle fur co na prawym a o 120 możesz pomarzyć... Zdrowa bezpieczna
@WeShouldAllRun w sumie jak czytam twoje komentarze to raczej się nie dogadamy. Jesteś furiatem, przydałby się psycholog, bo kogoś skrzywdzisz. Nie raz się za kimś ciągnąłem na drodze i byłem niezadowolony, ale twoje posty są wręcz niepokojące
@Shatter: mówię że mnie #!$%@? jak ludzie zawalają drogę bez żadnej przyczyny, nie jada nawet blisko limitu na lewym i dosłownie jadą 40 żeby sobie pooglądać wypadek za barierami - furiat, diagnoza, kogoś skrzywdzę, do psychologa... Kto Was ludzie skrzywdził, że macie tak silną potrzebę pochylania głowy przed wszystkim co Was boli... No to Ty sobie zdrowy psychicznie się ciągnij i bądź niezadowolony, a ja o tym napisałem i poproszę dożywocie
@WeShouldAllRun ja to już się nawet nie wypowiadam. Wiesz, dla nich 150-160 na autostradzie to bycie piratem drogowym xD #!$%@? w to, że chore przepisy ruchu drogowego w tym kraju były tworzone, gdzie motoryzacja była na poziomie FSO. Każdy normalny kierowca, nie wykopek który nawet nie ma samochodu wie, że w tym kraju jest masa martwych przepisów, #!$%@? znaków i ograniczeń gdzie się da byłby golić takich frajerów i gówna to się
@olokynsims: czemu Ci psychopaci nie jeżdżą 50 zamiast 110? Są tysiące badań pokazujących dramatyczny spadek śmiertelności w wypadkach o ile tylko tacy debile nauczyli się zdejmować nogę z gazu i jechać 50!

Ty jakbyś wjechał na autostradę w Niemczech to byś samozapłonu pewnie dostał z przerażenia.
@WeShouldAllRun

nie zapomnij jeszcze tocząc się 10 na godzinę demonstracyjnie zahamować do zera na każdej zielonej strzałce bo Pan Policjant kazał, to bardzo poprawi bezpieczeństwo twoje i innych!

Ludzie tacy jak Ty dorabiający do jeżdżenia jak skończona oferma filozofię dbania od bezpieczeństwo to jest dramat po prostu...


Tu nie chodzi o bezpieczeństwo ale o przpisy
@WeShouldAllRun: nie rozumiem tej pogardy dla „świątecznych” czy „niedzielnych” kierowców, posiadanie prawa jazdy i samochodu nie obliguje do codziennej jazdy, każdy może sobie jeździć jak często chce i nic ci do tego