Wpis z mikrobloga

@Tommy__ miałam taką samą sytuację z abonentem za telefon. Teraz płacę 35 zł miesięcznie i mam wszystko bez limitu. Ale chyba operatorowi to się nie podoba i potrafią dzwonić do mnie czasem i kilka razy dziennie z „super ofertą”. A ja się wtedy pytam, czy są w stanie mi zaproponować coś lepszego od tej oferty, którą mam aktualnie, to słyszę „no nie” xD
@ataeB: Ja doładowywałem telefon za 50zł co 3 miesiące i mi wystarczało. Też do mnie dzwonili, że mają jakieś super abonamenty 29zł co miesiąc i rozmowy i smsy nielimitowane. Ja mówiłem, że no słaba oferta bo nie dzwonię i nie piszę i jedynie do internetu używam telefonu a ten pakiet sporo drożej wychodzi xD
@kuhwa: też tak robiłem na początku kariery. W końcu dochodzisz do pewnej stawki, i już ciężko o podwyżkę większą niż 15% przy zmianie pracy. Chyba że wyższe stanowisko większą odpowiedzialność.
@kudlatykocur: co pół roku/rok zmieniam pracę. za każdym razem co najmniej 500-800 zł lepsza pensja. zaczynałem dwa lata temu z poziomu 3100 na rękę, dzisiaj to ponad 5k. to nie programista 15k, ale awans jest zauważalny. jak się zaczyna karierę w zawodzie, to warto skakać po firmach (jeżeli jeszcze nie trafiło się do takiej, w której chce się zostać na stałe).