Wpis z mikrobloga

To samo np z abonamentem na internet, taniej jest przejść do konkurencji bo skoro stary klient płaci to trzeba doić frajera a nowych przyciąga się lepszą ofertą.
  • Odpowiedz
@Ilirian: a nie jest tak, że tak było ? Ja mam avi z 2016 roku 29 PLN wszystko bez limitu i 8gb neta, pozostałe sieci to samo oferują za 50 PLN na 24 mc a po tym czasie co rok 10 PLN drożej. Z pensja mam wrażenie że jest podobnie obecnie
  • Odpowiedz
@Ilirian: Ja miałem 105zł za telewizję z internetem. Przez internet kliknąłem, że rozwiązuję umowę. Za 2 dni koleś dzwoni od nich i pyta czemu rezygnuję xD, to mówię, że u konkurencji znalazłem tą samą ofertę za 65zł (kłamałem xD). Powiedział, że co ja na to, że mi obniżą do 65zł za ten sam pakiet co mam teraz xD
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: po ilu latach definiujemy kogoś per "skoczek"?

w it to bym powiedział że jak częściej niż 1 rok popracujesz i zmieniasz to trochę tak

ale to dużo zależy - czasami ktoś siedzi w firmie 10 lat bo mu wygodnie, innemu coś nie pasuje co chwila i nawet po 5 miesiacach zmienia

kto gorszy, ten co dekadę siedzi w 1 miejscu czy ten co nigdzie nie umie zagrzać miejsca?

ciężko mi
  • Odpowiedz
@Bord: absolutnie normalna sprawa, nigdy nie mialem roboty dluzej niz 1.5 roku, skacze z kwiatka jak tylko moge i sie tym szczyce ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez ostatnie 2 lata ponad potroilem zarobki na reke. Znajomi z tamtej firmy dostawali po 5% podwyzek i poklepanie po plecach. Szczerze polecam, szczegolnie w IT, nikt za lojalnosc nie placi
  • Odpowiedz
@guest jeżeli Twój pracodawca stwierdza, że woli poszukać nowego pracownika niż dać Ci tyle ile chcesz, tzn że nie jesteś słaby/słaba, albo twoja praca jest na tyle prosta, że bez problemu kogoś znajdzie. Ktoś tu sam siebie oszukuje, ale u mnie jest grupa pracowników, do której ja należę, która może wywołać rączkę krwotoczną u kierownictwa sugestią złożenia wypowiedzenia.
  • Odpowiedz