Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelle, można już pograć w moją gierkę About Thieves! (~)~

W końcu udało mi się dopiąć jako tako działające demo #aboutthieves . Jeśli znajdzie się tu ktoś zainteresowany sprawdzeniem mojego skromnego #dungeoncrawler #crpg to zapraszam na itch.io TUTAJ, dwa pełne poziomy są gotowe do przejścia!

Jest jeszcze trochę niedociągnięć o których wiem i których nie potrafiłem naprawić niestety, np. największy bug jest taki, że przedmioty ze slotów podręcznych znikają po przejściu do następnego levelu :< Jeśli nie chcecie stracić potków to przełóżcie do plecaka zanim wsiądziecie na łódź, sorry. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gamedev #indiegamedev #sologamedev #rpg #unrealengine5 #unrealengine
RealAKP - Mireczki i Mirabelle, można już pograć w moją gierkę About Thieves!  (~ ̄▽ ̄)...

źródło: About Thieves 04.02.2024 19_02_43

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@6a6b6c: Dzięki! Tak jak pisze @Bethesda_sucks można pobrać wersję pokazową z dwoma pełnymi levelami do przejścia. Jest okrojona z takich rzeczy jak wybór postaci czy klasyczny system zapisów gry (są checkpointy), ale mam nadzieję, że z grubsza pokazuje czym ta gra będzie.
  • Odpowiedz
  • 1
@420_3: Dzięki! Moimi inspiracjami bardziej były Dungeon Master, Stonekeep, Anvil of Dawn, Eye of Beholder, ale Might and Magic na pewno trochę też tu jest, wszystkie te gry miały mocny wpływ na gatunek dungeon crawlerów. Póki co brakuje mi wiedzy programistycznej ale zdecydowanie chciałbym wprowadzić więcej mechanik z Dungeon Master.
  • Odpowiedz
@RealAKP: zajebiscie , sprawdze jak wrócę do domku w następnym tygodniu . Jakbyś potrzebowal instrumentali , to służę pomocą majster , rob swoje i sie nie poddawaj , bless
  • Odpowiedz
  • 0
@Eftef: Dzięki wielkie! Muzykę akurat sobie ogarniam we własnym zakresie, w ttrailerze możesz obczaić główny motyw który sobie napisałem. Jedyne czego mi naprawdę bardzo trzeba to kogoś kto pomógłby mi w blueprintach, to jest jedyna rzecz w jakiej sobie zupełnie nie radzę.
RealAKP - @Eftef: Dzięki wielkie! Muzykę akurat sobie ogarniam we własnym zakresie, w...
  • Odpowiedz
  • 0
@Eftef: Posłuchałem trochę twoich kawałków tak przy okazji jak już napisałeś o tej muzyce, "Inne stany świadomości" mi się bardzo podobają, dobry klimat przypominający mi brzmieniem miejscami muzykę z trackerów. Myślałem, czy nie przekomponować całej swojej ścieżki na coś bardziej dungeon synthowego, pomyślałem, że przy obecnym stylu graficznym lepiej by się to komponowało, ale trochę mnie to aktualnie przerasta xD
  • Odpowiedz