Wpis z mikrobloga

Wraca sobie wczoraj człowiek przez miasto i nagle w witrynie lombardu widzi G3 Ferrari xD
Zawsze chciałem to kupić, więc kupiłem. I to jeszcze jakaś wypasiona wersja z dwoma kamieniami i metalowymi łopatkami.
Całe 249zł. Nówka sztuka, powystawowa. Właśnie wygrzewam ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zaraz będę robił ciasto.
Wieczorem wrzucę jedną na próbę bo nie wytrzymam do jutra czekając, aż wyrośnie xD

#pizza #gotujzwykopem #chwalesie
Peter_Mountain - Wraca sobie wczoraj człowiek przez miasto i nagle w witrynie lombard...

źródło: piecyk

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@bonus Bo piec opalany drewnem zawsze będzie lepszy do pizzy niż elektryczne piekarniki. Ale czy jest aż taka różnica w smaku? Dla mnie a jak mam wydawać 50 złotych za pizzę z takiego pieca, to wolę sobie sam robić w takich wynalazkach i też będzie bardzo dobra dla mnie.
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: czy takie coś bierze prądu jak reaktor atomowy? Co wciągnie więcej, nagrzanie piekarnika w opór i trzymanie pizzy przez 10 minut czy ten wariat jak zrobi piekło na chwilę? Ile to urządzenie się nagrzewa?
  • Odpowiedz
@huudyy Inaczej smakuje polecam zrób sobie ciasto w tej sam dzień piecz potem zrób odstaw na 3h na stół potem do lodówki na 24h wyjmij i następne 3h na stół potem zrób pizze i porównaj, będziesz wiedzieć od razu o czym mówię.
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: tak jak kolega @Artur93 pisze, drugi kamień nie ma sensu przy wypieku pizzy. Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że nie trzeba go montować i masz wtedy normalnie grzałkę u góry. Mam właśnie G3Ferrari w tej wersji (na wyjazdy) i Effeuno P134H, więc mogę jako tako porównać. Kopułowy piecyk nie ma podjazdu do F1, ale też da się w nim zrobić świetną pizzę (Classicę, lepszą niż w 95% pizzerii). Jeśli ktoś
  • Odpowiedz
@vegeciak: @sorry_jak_bede_sie_powtarzac @unguided1989 @Kremufka2137 @QUANTUM-DICK @koob @Artur93 @Kroos123 @roy_batty @Misiopysioo

Ciasto dzisiaj 9h w temp pokojowej. Zrobiłem dwie małe pizze na próbę, a dwie kulki dałem do lodówki. Ile max można tam trzymać? Wiem, że po jakimś czasie już się nie nadaje takie ciasto bo "przeżarte". Wracając - no nie ma podjazdu piekarnik, tym bardziej, że na wynajmowanym mieszkaniu mam jakiś tani z Ikea max temp 250C i bez termoobiegu. Zawsze
PeterMountain - @vegeciak: @sorryjakbedesiepowtarzac @unguided1989 @Kremufka2137 @QUA...

źródło: picka1

Pobierz
  • Odpowiedz